Reklama

Reklama

Uczniowie ZSP nr 1 w Łęczycy wyjeżdżają na miesięczne praktyki do Hiszpanii

Opublikowano: śr, 24 lut 2016 08:35
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Już w kwietniu 2016 roku, w ramach projektu "Przyszłość w zawodzie", na 4-tygodniowe praktyki (staże) wyjedzie do Hiszpanii 43 uczniów Technikum Nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łęczycy.Do dwóch andaluzyjskich miast, Kordoby i Grenady, wyjedzie 9 uczniów kształcących się w zawodzie technik pojazdów samochodowych, 6 uczniów kształcących się w zawodzie technik mechanik, 7 uczennic i uczniów kształcących się w zawodzie technik organizacji reklamy, 18 uczennic i uczniów kształcących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz 3 uczennice kształcące się w zawodzie technik hotelarstwa.

Reklama

Projekt jest finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego Fundusze Europejskie Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, w ramach programu Erasmus+, akcja kluczowa,,Mobilność edukacyjna”, akcja "Mobilność osób uczących się i pracowników", typ akcji - "Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego”.

12 lutego odbyło się pierwsze spotkanie koordynatora projektu z rodzicami i uczniami wyjeżdżającymi na staże, podczas którego zapoznano obecnych z celami i organizacją praktyk.

13 lutego rozpoczęły się 20-godzinne zajęcia z nauki podstaw języka hiszpańskiego odbywające się w 4 grupach, w zależności od rodzaju zawodów. Na zajęciach tych uczniowie poznali przydatne słownictwo i zwroty w językach hiszpańskim.

15 lutego rozpoczęły się 8-godzinne zajęcia pedagogiczno - kulturowe, podczas których uczestnicy praktyk zagranicznych poznali atrakcje turystyczne, kulturę oraz odmienne zwyczaje i tradycje mieszkańców Hiszpanii i regionu andaluzyjskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.