Reklama

Reklama

Uwaga! Możliwe utrudnienia w ruchu

Opublikowano: 28 października 2020 10:40
Autor: ksz, info: KPP Łęczyca

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

aktualnosci Policja apeluje zarówno do zmotoryzowanych, jak i do pieszych uczestników ruchu o rozwagę podczas przemieszczenia się ulicami Łęczycy. 28 października roku na godz. 17 i 19 planowane są kolejne protest, które mogą spowodować utrudnienia w ruchu.

Reklama

Z utrudnieniami muszą się liczyć mieszańcy i podróżujący przez miasto. Protest może przybrać formę przejazdu kolumny samochodów oraz przemarszu, którego trasa planowana jest ulicami: Poznańska, Kilińskiego, M.Konopnickiej, Kaliska, Wojska Polskiego, ZWZ, Bitwy Nad Bzurą, Belwederska, Al. Jana Pawła, Kościelna, pl. T.Kościuszki. Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich użytkowników dróg a w razie potrzeby podejmować działania tak, aby upłynnić ruch kierując na objazdy. Apelujemy o zachowanie bezpieczeństwa i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.