Reklama

Uwaga! Poszukiwany Artur Walas Kleibor. 15 tysięcy złotych nagrody!

Opublikowano:
Autor:

Uwaga! Poszukiwany Artur Walas Kleibor. 15 tysięcy złotych nagrody! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi wyznaczył nagrodę pieniężną w wysokości 15 tysięcy złotych za informację, która doprowadzi do zatrzymania poszukiwanego Artura Walasa (Kleibor).Policjanci zwrócili się do Prokuratury Rejonowej Łódź-Bałuty o wydanie listu gończego w związku ze śmiercią 20-letniej zduńskowolanki poszukują 29-letniego Artura Walasa ( Kleibor). Mężczyzna przebywał w ostatnim czasie w Łodzi przy ulicy Rojnej.Ostatni raz widziany był 16 sierpnia 2017 roku w Zduńskiej Woli.Artur WALAS KLEIBOR syn Piotra i EwyUr. 25,03,1988 roku Wzrost: 196 cm, dobrze zbudowany, Kolor oczu: brązowe, Włosy: ciemne,Znaki szczególne: tatuaż na prawym przedramieniu

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego, widziały go po 16 sierpnia 2017 roku lub mają inne informacje mogące pomóc w zatrzymaniu tego mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Wojewódzką Policji w Łodzi ul. Lutomierska 108/112 tel. 42/ 665 22 56, kom. 693 997 284 lub 997 na terenie całego kraju. Policja zapewnia anonimowość.

PRZYPOMINAMY!

Zgodnie z art. 239 Kodeksu karnego osoba, która utrudnia lub udaremnia postępowanie karne, pomagając sprawcy przestępstwa uniknąć odpowiedzialności karnej, w tym zwłaszcza gdy ukrywa sprawcę albo zaciera ślady przestępstwa, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE