Reklama

W podzięce za bezcenny dar

Opublikowano:
Autor:

W podzięce za bezcenny dar - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Z okazji obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa, Urząd Miejski w Łęczycy w podziękowaniu za bezinteresowną postawę łęczycan, których krew uratowała zapewne niejedno życie, ufundował bilety do kina „Górnik”. Symboliczne upominki wręczyła dziś krwiodawcom wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monika Kilar-Błaszczyk.

– Nie ma na świecie drugiej tak unikalnej i życiodajnej substancji jak krew. Tego najcenniejszego leku nie można wyprodukować w laboratorium. Wytworzyć ją może jedynie ludzki organizm. Umawiając dzisiejsze spotkanie, planowałam, że razem z Państwem oddam krew, niestety infekcja górnych dróg oddechowych okazała się silniejsza. Obiecuję, że następnym razem na pewno zasiądę obok Was i podzielę się cząstką siebie – mówiła wykonująca zadania i kompetencje Burmistrza Miasta Łęczyca Monika Kilar-Błaszczyk.

Dziś do krwiobusu przy kinie „Górnik” zgłosiło się dwadzieścioro mieszkańców Łęczycy, czternaścioro z nich oddało krew.

Krwiodawcom gratulujemy postawy! Dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach! Przypominamy, że krew można oddać w mobilnym punkcie pobierania krwi w każdy piątek  w godzinach 8.00-11.30 przy ul. Kaliskiej 45 (kino „Górnik”).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE