Reklama

W Powiatowych Konfrontacjach Artystycznych Szkół nie mieliśmy sobie równych

Opublikowano:
Autor:

W Powiatowych Konfrontacjach Artystycznych Szkół nie mieliśmy sobie równych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W łęczyckim Domu Kultury odbyły się XX Powiatowe Konfrontacje Artystyczne Szkół. Nie mogło tam zabraknąć tych, którzy znani są ze swoich teatralnych pasji, czyli uczniów Miłoszówki.To jubileuszowe wydarzenie było niepowtarzalną okazją dla szkół z naszego powiatu do zaprezentowania swoich artystycznych dokonań i wymiany doświadczeń między szkolnymi grupami teatralnymi.

Zaprezentowany przez nas spektakl "Taniec duszy" opowiadał historię młodych ludzi, którzy zetknęli się z przejawami agresji w szkole i na ulicy, odczuwali też brak akceptacji w domu rodzinnym. Doświadczenia te sprawiły, że starają się w swoim życiu odnaleźć radość i dobro. Receptą, dającą wiarę we własne możliwości, staje się taniec - ich pasja.

Spektakl został przygotowany przez uczniów klasy IIIA, którzy realizują innowację pedagogiczną ,,Barwy kultury”. Dla wielu z nich był to sceniczny debiut, ale jakże udany. Jury, w składzie którego zasiadła p. Renata Kubiak, przyznało podopiecznym p. Agnieszki Modlińskiej nagrodę specjalną. Kolejnym miłym akcentem było wręczenie Ninie Stasiak nagrody dla najlepszej aktorki.

Uczniowie nie tylko odnieśli sukces, spełnili też swoje marzenie o występie na scenie. W sumie nic nowego, w końcu są uczniami Gimnazjum im. Czesława Miłosza - szkoły, w której każdy uczeń ma szansę odkryć swój talent.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE