Reklama

[WIDEO] Policjanci odzyskali kilka skradzionych aut

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Policjanci odzyskali kilka skradzionych aut - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Łodzi wsparci przez łęczyckich funkcjonariuszy zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże samochodów i odzyskali 5 aut skradzionych w lutym 2015 roku na terenie województwa łódzkiego. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.W nocy z 26 na 27 lutego 2015 roku policjanci sekcji samochodowej wydziału kryminalnego KWP w Łodzi sprawdzali wcześniej zdobytą wiedzę dotyczącą ewentualnych miejsc przetrzymywania kradzionych samochodów w tzw. „dziuplach”. Swoje działania prowadzone z miejscową policją skupili przy wytypowanej posesji na terenie gminy Grabów w powiecie łęczyckim. Nad ranem podejrzenia kryminalnych wzbudził zatrzymany w pobliżu pojazd marki Audi A6 na radomszczańskich tablicach rejestracyjnych.

Okazało się, że auto zostało skradzione tej samej nocy. Policjanci zdecydowali o sprawdzeniu całej posesji. W stodole ujawnili kolejne samochody pochodzące z przestępstwa: trzy seaty i audi skradzione w Łodzi, Bełchatowie i Sieradzu w lutym 2015 roku. Ponadto zabezpieczyli zdemontowane elementy karoserii pochodzące między innymi z wymienionych wyżej samochodów typu; koła, drzwi, kolumny kierownicze, poduszki powietrzne itp.

Do łęczyckiej komendy dowieziono trzech mężczyzn w wieku 26, 31 i 34 lat zatrzymanych w związku z czynnościami na terenie gminy Grabów. Mieszkańcy Łodzi, 28 lutego usłyszeli wstępny zarzut kradzieży z włamaniem do samochodu audi A6 na terenie Radomska. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawa pozostaje rozwojowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE