Reklama

[WIDEO] „Zostań jednym z Nas – być może to właśnie na Ciebie czekamy!”

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] „Zostań jednym z Nas – być może to właśnie na Ciebie czekamy!” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Łódzki Garnizon Policji liczy 22 komendy miejskie i powiatowe oraz 36 komisariatów. Służbę w nim pełni 6015 funkcjonariuszy. W 2017 roku do służby przyjęto 205 nowych funkcjonariuszy. Na rok 2018 zaplanowano dobór kolejnych 405 w sześciu naborach : 20 marca – 70 funkcjonariuszy, 16 kwietnia – 30, 2 lipca – 70, 24 września – 120, 7 listopada- 30 oraz 27 grudnia 2018 roku – 85. W ramach kampanii związanej z naborem do służby i promowaniem pozytywnego wizerunku formacji podczas odprawy rocznej zainaugurowano spot filmowy łódzkiej Policji.

Głównym założeniem projektu było pokazanie odbiorcom, że formacja jaką jest Policja stawia przede wszystkim na ludzi. Spot pokazuje policjantów w trakcie  różnych prywatnych zajęć, realizujących zainteresowania, hobby. Pokazujemy także te same osoby zaangażowane w codzienne obowiązki służbowe.

Wybór bohaterów spotu nie był przypadkowy.  To policjanci  z województwa łódzkiego z różnych komend i wydziałów. To funkcjonariusze, z którymi przeciętny mieszkaniec regionu może mieć bezpośredni kontakt na co dzień. Nie bez znaczenia były też prywatne zainteresowania policjantów  promujących zawód jaki wykonują. Chcieliśmy zwrócić uwagę odbiorców na to jak różne cechy może posiadać przyszły policjant.

Mamy, więc  policjanta, którego fascynuje wędkarstwo  - cechy to oczywiście spokój, opanowanie, cierpliwość (w służbie  instruktor strzelań policyjnych KMP w Łodzi ) Pokazana jest mistrzyni świata w Taekwondo ITF – cechy to doskonale wysportowana osoba, promująca zdrowy styl życia (zajmuje się profilaktyką w  KPP w Tomaszowie Mazowieckim). Kolejny bohater spotu to policjant, który pielęgnuje wielopokoleniową rodzinną tradycję jaką jest  pszczelarstwo -  cechy konsekwencja i odpowiedzialność (na co dzień dzielnicowy w KMP w Piotrkowie Trybunalskim ). Na koniec  pojawia się policjantka, która prywatnie trenuje jeździectwo. W KMP w Łodzi  jest przewodnikiem psa służbowego  KARO– cecha jaką ją charakteryzuje to przede wszystkim empatia.( „…Ktoś kto kocha zwierzęta kocha również i ludzi…”).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE