Reklama

WILSON CUP ŁĘCZYCA OPEN EDYCJA II

Opublikowano:
Autor:

WILSON CUP ŁĘCZYCA OPEN EDYCJA II - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W ten weekend na łęczyckich kortach tenisowych odbyła się II edycja Wilson Cup Łęczyca Open. Turniej ponownie otrzymał rangę Super-Serii, czyli najwyższą z możliwych, a Honorowy Patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień oraz burmistrz Łęczycy Krzysztof Lipiński.Przez te kilka upalnych dni toczyła się zacięta rywalizacja na 8 kortach Miejskiego Centrum Tenisowego, sportowej dumy  Łęczycy. W turnieju wzięło udział 50 dziewcząt i chłopców z czołówki list klasyfikacyjnych PZT.Bazą 4-dniowych zmagań był Hotel Chrobry, który przygotował specjalną ofertę dla tenisowych gości. Sędzią naczelnym turnieju był czołowy polski arbiter Wiesław Kozica z Piotrkowa Trybunalskiego.

Wilson Polska dla zwycięzców turnieju w grach pojedynczych oraz dla najlepszych par deblowych dziewcząt i chłopców przygotował fantastyczne nagrody - kontrakty zawodnicze w postaci odzieży oraz obuwia tenisowego markiWilson.

Wyniki finałów gier pojedynczych i podwójnych, dziewcząt i chłopców:

Dziewczęta:

- gra pojedyncza: Ada Sosnowska (Łódź) - Marta Jaśkiewicz (Łódź)

- gra podwójna: Ada Sosnowska/Marta Jaśkiewicz (Łódź/Łódź) - Natalia i Marta Komar (Inowrocław)

Chłopcy:

- gra pojedyncza: Bartłomiej Andrzejczak (Zgierz) – Michał Skonieczny (Bydgoszcz)

- gra podwójna: Bartłomiej Andrzejczak (Zgierz) - Michał Skonieczny (Bydgoszcz) - Juliusz Lesman / Dominik Śliwiński (Pabianice/Pabianice)

- Chcemy się pochwalić, że MMKT – Łęczyca w 2015 r. jest jedynym klubem w Polsce, który zorganizował 3 Ogólnopolskie Turnieje Klasyfikacyjne o randze Super-Seria dla 12, 14 i 16-latków – na 11 będących w kalendarzu PZT w sezonie 2015 r. w Polsce. Tak duży wysiłek organizacyjny oraz finansowy nie byłby możliwy gdyby nie pomoc władz miasta i osobiste zaangażowanie burmistrza Krzysztofa Lipińskiego, Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, a także naszego wspaniałego patrona Wilson Polska – Firmy Amer Sports z Krakowa…. serdecznie dziękujemy i mamy wspólnie wielką nadzieję i pewność, że dzięki wam wszystkim oraz naszemu ogromnemu zapałowi i wielkiej tenisowej pasji za rok będziemy jeszcze lepsi, a supermarki - Królewskiej Tenisowej Łęczycy i Wilson Polska po raz kolejny wzbudzą podziw przybyłych gości – powiedział Grzegorz Jasiński z MMKT Łęczyca

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE