Reklama

Wojciech Młynarski najlepszy na łęczycką jesień

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W nieco chłodny i dżdżysty wieczór, w niedzielę 15 listopada mogliśmy uczestniczyć w „Róbmy swoje - lekcja z Wojciechem Młynarskim”.Wydarzenie to, nietuzinkowe, muzyczne, pełne ekspresji i archiwalnych nagrań było drugim z serii spotkaniem na temat wybitnych polskich poetów i autorów tekstów piosenek. Tym razem łęczycan przyciągnęły niezapomniane teksty i muzyczne szlagiery Wojciecha Młynarskiego. Pomysłodawcami serii są dwaj łęczyccy muzycy – Marcin Tober i Krzysztof Góralczyk.

Wydarzenie to było szansą dla młodych łęczyckich wykonawców, którzy mogli stanąć obok doświadczonych i profesjonalnych muzyków. Na scenie Domu Kultury w Łęczycy wystąpili m.in. Natalia Drzewiecka, Paulina Krasińska, Alicja Niemirska, Ula Olczak, Olga Świniuch, Jakub Pawlak, Marcin Tober, Przemysław Tomassy, Jacek Wenclewski. Nad całością spektaklu czuwał scenarzysta Piotr Banasik oraz zajmujący się obsługą techniczną Krzysztof Góralczyk i Michał Górecki.

Projekt został zrealizowany przy współpracy z Domem Kultury w Łęczycy, w ramach programu Kultura Dostępna i Narodowego Centrum Kultury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE