Reklama

Wpadli z "trawką"

Opublikowano:
Autor:

Wpadli z "trawką" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Policjanci z Łęczycy ujawnili w ostatnim czasie aż trzy osoby, które posiadały przy sobie marihuanę Zatrzymani w wieku 18, 19 i 20 lat usłyszeli już zarzuty, które zagrożone są karą do 3 lat więzienia.Pierwszą osobę zatrzymano 20 kwietnia. Do policjantów wpłynęło zgłoszenie o nastolatce, której zachowanie budzi wiele podejrzeń. 19-latka w trakcie rozmowy z funkcjonariuszami przyznała, że paliła marihuanę. Aby zweryfikować oświadczenie nastolatki policjanci zbadali pozostałą cześć zabezpieczonego środka. Wynik badania był bezsprzeczny. 19 – latka posiadała marihuanę.

Tego samego dnia policjanci działali także w gminie Grabów. Podejrzewali, że w jednym z domów mogą znajdować się narkotyki. Podczas przeszukania lokalu 18-latka zabezpieczono marihuanę.

 21 kwietnia policjanci podczas służby na terenie Łęczycy zwrócili uwagę na "podejrzane" zachowanie grupki mężczyzn, którzy jeździli samochodem ulicami miasta. Kiedy mundurowi podjęli interwencję wobec mężczyzn zauważyli, że jeden z nich odrzucił od siebie foliową torebkę. Badanie tylko potwierdziło ich przypuszczenia. W torebce znajdowała się marihuana. 20 – letni właściciel suszu został zatrzymany.

- Policjanci kontynuując działania w sprawie przeszukali miejsce zamieszkania podejrzewanego, gdzie obok marihuany znaleźli amfetaminę. 19 - latka i 18 - letni mężczyzna usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających, 20 - latek posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - mówi podkom. Agnieszka Cieniewicz z KPP Łęczyca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE