Reklama

Wyniki powiatowych konkursów ekologicznych

Opublikowano:
Autor:

Wyniki powiatowych konkursów ekologicznych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Powiatowy konkurs plastyczny pn.: "Nasi domowi prądożercy":    Dominik Byczkowski – kl. VI, S.P. w Witoni    Dawid Trzeciak – kl. II SP ZET, ZPEW w Łęczycy    Oskar Łuczak – kl. V, ZPEW w Łęczycy    Mikołaj Jaroszyński – kl. II A, S.P. Nr 4 w Łęczycy    Agata Szymczak – kl. II, S.P. w Błoniu    Roksana Antczak kl. I B, S.S.P. w Topoli Królewskiej    Natalia Galant – kl. II, S.P. w Błoniu    Kinga Ostrowska – kl. I B, S.S.P. w Topoli Królewskiej    Wojciech Rogala – kl. I A, S.S.P. w Topoli Królewskiej    Kaja Michałowska – kl. V, S.P. w Witoni    Klaudia Gałaj – kl. IV, S.P. w Witoni    Michalina Banasiak – kl. I A, S.S.P. w Topoli Królewskiej

Wyróżnienia:

  •     Małgorzata Majda – kl. V B, S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Sandra Leszczyńska – kl. III ZET SP, ZPEW (Internat)
  •     Magdalena Brygier – kl. III B, S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Julianna Skalska – kl. VI A, S.P. w Witoni
  •     Anna Królicka – kl. III B, S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Wiktoria Nawrocka – kl. II B, S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Julia Wirtlewska – kl. I A, S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Kamil Wysocki – kl. V, S.P. Nr 5 ZPEW w Łęczycy
  •     Amelia Zalewska – kl. II C, S.P. w Piątku
  •     Oliwia Jóźwiak – kl. III B, S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Mikołaj Gmerek – kl. III B, S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Patrycja Steglińska – kl. IV B, S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Bartosz Świerczyński – kl. II B, S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Dominik Klazura – kl. III, S.P. w Błoniu
  •     Katarzyna Kowalczyk – kl. III A, S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Igor Florczak – kl. V A, S.P. w Piątku
  •     Maciej Chodkiewicz – kl. V, S.P. Nr 5 ZPEW w Łęczycy
  •     Weronika Sęczkowska – kl. VI, S.P. w Błoniu
  •     Natalia Sokołowska – kl. V, S.P. w Kadzidłowej
  •     Tomasz Łuczyński – Zespół Edukacyjno-Terapeutyczny ZPEW w Łęczycy
  •     Klaudia Czupryniak – kl. VI B, S.P. w Witoni
  •     Dawid Ciałkowski – kl. VI, SOSW w Stemplewie
  •     Wiktoria Paciorek – kl. V, S.P. w Błoniu
 

Powiatowy konkurs plastyczny pn.: "Ptaki, które widzą w nocy – portret sowy":

  •     Filip Podliński – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy
  •     Ksawery Lisewski – Oddział Przedszkolny S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Zuzanna Borchon – Przedszkole Nr 1 w Łęczycy
  •     Kacper Karlikowski – Oddział Przedszkolny w S.P. w Błoniu
  •     Maja Kińska – Oddział Przedszkolny gr. 0A S.P. w Witoni
  •     Krzysztof Andrzejczak – Przedszkole SOSW w Stemplewie
  •     Lena Kwarto – Przedszkole Nr 2 w Łęczycy
  •     Dżesika Więckowska – Oddział Przedszkolny S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Hanna Gajewicz – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy
  •     Marianna Jujka – Oddział Przedszkolny gr. 0C S.P. w Witoni
Wyróżnienia:

  •     Alicja Karczewska – Oddział Przedszkolny gr. 0A S.P. w Witoni
  •     Maksymilian Romek – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy
  •     Adrianna Płoska – Oddział Przedszkolny S.P. w Błoniu
  •     Marcin Gromiński – Oddział Przedszkolny S.P. w Błoniu
  •     Hanna Andrzejczak – Przedszkole Nr 1 w Łęczycy
  •     Aniela Budna – Przedszkole Nr 2 w Łęczycy
  •     Abdullah Al-Hayek – Oddział Przedszkolny S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Edyta Olczak – Oddział Przedszkolny S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Julia Jaracz – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy
  •     Adam Jucha – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy
  •     Nikodem Głodek – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy
  •     Alicja Urban – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy
  •     Bartek Antosiak – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy
  •     Martyna Jaworska – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy
  •     Julia Nosal – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy
  •     Aleksandra Wysocka – Oddział Przedszkolny gr. 0A S.P. w Witoni
  •     Aleksandra Kucharska – Przedszkole Nr 2 w Łęczycy
  •     Gabriela Andrzejczak – Oddział Przedszkolny S.S.P. w Topoli Królewskiej
  •     Gabriela Pawlak – Oddział Przedszkolny S.S.P. w Topili Królewskiej
  •     Jakub Domański – Przedszkole SOSW w Stemplewie
  •     Hanna Szenfeld – Przedszkole Nr 2 w Łęczycy
  •     Szymon Kazimierczak – Oddział Przedszkolny S.P. w Witoni
  •     Franciszek Snowacki – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy
  •     Zofia Nowakowska – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy
  •     Witold Kowalczyk – Przedszkole Nr 4 w Łęczycy

Powiatowy konkurs plastyczno-opisowy pn.: "Poznajemy energię roślin - zielnik":

  •     Natalia Jodłowska - I LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy
  •     Ewelina Bednarowicz - Zespół Placówek Edukacyjno–Wychowawczych w Łęczycy
    praca zbiorowa:

  1.         Magdalena Boguszczak - Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Stemplewie
  2.         Barbara Kołodziejczak - Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Stemplewie
  3.         Justyna Leśniewska - Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Stemplewie
  4.         Aneta Łukasiewicz - Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Stemplewie
  5.         Paweł Olejniczak - Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Stemplewie
  •     Anna Golema - Zespół Placówek Edukacyjno–Wychowawczych  w Łęczycy
  •     Natalia Joranowska - I LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy

Wyróżnienia:

  •     Dominika Łukasiewicz - I LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy
  •     Joanna Granosik - I LO im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE