Reklama

Wypadek pod Łęczycą. Aż 8 osób w szpitalu!

Opublikowano:
Autor:

Wypadek pod Łęczycą. Aż 8 osób w szpitalu! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia pojazdów na skrzyżowaniu w Ambrożewie (gm. Góra św. Małgorzaty). Osiem osób poszkodowanych w tym wypadku trafiło do szpitala. Na szczęście obrażenia, których doznali nie zagrażają ich życiu. Policja apeluje do wszystkich kierujących o rozwagę i ostrożność podczas prowadzenia pojazdów.

Informację o tym zdarzeniu policjanci otrzymali 28 czerwca o godz. 18.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 35–letnia mieszkanka Łodzi, kierując skodą, jadąc z kierunku Góry św. Małgorzaty z zamiarem jazdy na wprost, w kierunku m. Boczki nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającej z prawej strony maździe, kierowanej przez 26–letnią mieszkankę pow. łęczyckiego. W wyniku zderzenia osiem osób zostało rannych, w tym 10–letnie dziecko. Na szczęście obrażenia, których doznali nie zagrażają ich życiu. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśnić ma postępowanie prowadzone pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Policja apeluje i prosi wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności, dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i przestrzeganie przepisów prawa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE