Reklama

Wyremontują wejście do Urzędu Miasta i Urzędu Gminy

Opublikowano:
Autor:

Wyremontują wejście do Urzędu Miasta i Urzędu Gminy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Będzie nowe wejście i winda w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Konopnickiej 14 w Łęczycy. Budynek zostanie w tym roku dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Kompleksowej zmianie poddane będzie wejście główne do budynku.Powstaną nowe schody wraz z podjazdem umożliwiającym wjazd wózkiem inwalidzkim do budynku. Zainstalowane zostaną automatyczne drzwi rozsuwane, a nad wejściem pojawi się zadaszenie.Zauważalne zmiany będą miały miejsce również wewnątrz urzędu. Jeżeli pozwolą na to posiadane środki finansowe to jeszcze w tym roku w budynku urzędu pojawi się winda, którą będzie można dojechać aż do ostatniej - czwartej kondygnacji. Zainstalowana będzie w szybie samonośnym zbudowanym w istniejącej, głównej klatce schodowej.

Inwestycja poprawi znacznie dostęp do Urzędu Miejskiego osobom niepełnosprawnym oraz wpłynie pozytywnie na estetykę budynku.

W pierwszej połowie kwietnia do Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi zostanie złożony wniosek o dofinansowanie z rezerwy budżetu państwa łęczyckiego projektu pn.: „Poprawa bezpieczeństwa i komfortu życia w Łęczycy poprzez zniesienie barier architektonicznych w budynku użyteczności publicznej i monitoring wizyjny miasta”. Wśród zgłoszonych do dofinansowania zadań znajdą się również wszystkie elementy tej poprawiającej dostęp do Urzędu Miejskiego inwestycji.

Przetarg na zadanie ogłoszony został 25 marca br. potencjalni wykonawcy mogą składać swoje oferty do 11 kwietnia br.

Więcej danych w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Łęczycy:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE