Reklama

Zabawa choinkowa w Leźnicy Małej

Opublikowano:
Autor:

Zabawa choinkowa w Leźnicy Małej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W trakcie tradycyjnej choinki szkolnej uczniowie Szkoły Podstawowej w Leźnicy Małej zaprezentowali jasełkę pt.: "Chcemy przyjąć Bożą Dziecinę". Jasełka została poprzedzona wstępem wprowadzającym w tajemnicę Świąt Bożego Narodzenia. Aktorzy biorący udział w jasełce to w większości uczniowie klasy VI i V. Integralnym elementem przedstawienia był występ scholi dziewczęcej (uczennice klas: III, IV i V), która wykonała 7 kolęd.

Młodzi aktorzy w kilku scenach przedstawili historię narodzin Jezusa – Odkupiciela świata, który przyszedł na ziemię, aby wszystkich ludzi uczynić dziećmi Bożymi i braćmi między sobą. Uczniowie przygotowani zostali przez katechetę - Włodzimierza Dudkę.

Inscenizację wzbogaciły piękne dekoracje, które zostały wykonane i zamontowane przez większość nauczycieli. W tej pięknej i radosnej  uroczystości oprócz uczniów i nauczycieli wzięli udział rodzice, Wójt Gminy Łęczyca - Jacek Rogoziński oraz dwóch radnych: Krzysztof Królak i Sławomir Łuczak.

Szczególnym gościem był św. Mikołaj, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty. Podczas zabawy choinkowej zbierano również datki na rzecz WOŚP. Wolontariuszami byli uczniowie szkoły.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE