Reklama

Zaproszenie na bezpłatne seminarium warsztatowe

Opublikowano:
Autor:

Zaproszenie na bezpłatne seminarium warsztatowe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Bezpłatne seminarium warsztatowe w ramach projektu „PI ODRODZENIE FENIKSA – innowacyjny model współpracy instytucji publicznych i niepublicznych z przedsiębiorstwami na rzecz osób opuszczających placówki opiekuńczo-wychowawcze i rodziny zastępcze” odbędzie się 26 maja 2015r. w budynku Starostwa Powiatowego w Łęczycy o godz. 09.30.Europejska Platforma Edukacyjna Sp. z o.o. w Lublinie (dawniej Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Zakład Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego Sp. z o.o. w Lublinie) wraz z partnerami Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kraśniku oraz stowarzyszeniem Międzynarodowe Centrum Partnerstwa Partners Network w Krakowie zaprasza do udziału w projekcie pt.: „PI ODRODZENIE FENIKSA – innowacyjny model współpracy instytucji publicznych i niepublicznych z przedsiębiorstwami na rzecz osób opuszczających placówki opiekuńczo-wychowawcze i rodziny zastępcze”.

W ramach projektu zapraszamy na bezpłatne seminarium warsztatowe w zakresie wdrożenia nowo opracowanych innowacyjnych narzędzi służących procesowi usamodzielniania wychowanków opuszczających Placówki Opiekuńczo – Wychowawcze i Rodziny Zastępcze.

Na seminarium zapraszamy:

30 osób z terenu województwa łódzkiego będących przedstawicielami takich instytucji, jak;
-   Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie,
-   Regionalnych Ośrodków Pomocy Społecznej,
-   Powiatowych Urzędów Pracy,
-   Ośrodków Pomocy Społecznej,
- Organizacji pozarządowych działających na rzecz wychowanków opuszczających placówki opiekuńczo – wychowawcze
- Przedsiębiorstw zainteresowanych wsparciem wychowanków opuszczających placówki opiekuńczo – wychowawcze.

Na seminarium zostaną omówione procedury wdrożenia modelu na terenie Państwa powiatu i w poszczególnych instytucjach. Zaprezentowane przykłady kompletnych rozwiązań oraz przykładowych procedur. Przedstawione wnioski i doświadczenia etapu wdrażania modelu na terenie powiatu kraśnickiego.

Zajęcia poprowadzą przedstawiciele realizatorów projektu, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami oraz eksperci i przedstawiciele instytucji zaangażowanych w proces testowania modelu.

Zgłoszenia do uczestnictwa w seminarium prosimy kierować pod numerem telefonu 81 53 284 14 / fax. 81 534 35 50 lub mailowo na adres: marzena.strug@epe.edu.pl

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w bezpłatnym seminarium warsztatowym do dnia 22.05.2015r. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE