Reklama

Reklama

[ZDJĘCIA] Wypadek pod Piątkiem. Dwa samochody w rowie

Opublikowano: 28 grudnia 2020 19:45
Autor: toza

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

aktualnosci Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś późnym popołudniem na drodze wojewódzkiej nr 702 między Kutnem a Piątkiem.

Reklama

Do zdarzenia doszło ok. godz. 16.30 w miejscowości Piekary (powiat łęczycki, gmina Piątek), kilka kilometrów od granicy powiatu kutnowskiego i łęczyckiego. Chociaż jest to teren operacyjny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy, to na miejsce zadysponowano także strażaków z powiatu kutnowskiego.

W zdarzeniu brały udział dwa auta osobowe. W wyniku wypadku oba samochody wpadły do rowu. Droga była całkowicie zablokowana.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

* Klikając „Zaznacz wszystkie” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody.

** Zgoda wymagana.

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 9 dni temu | ocena +0 / -0

    ala

    Tragedia