Reklama

Zenek Martyniuk: „Nie zaobserwowaliśmy ani spadku ani odrodzenia Disco Polo”

Opublikowano:
Autor:

Zenek Martyniuk: „Nie zaobserwowaliśmy ani spadku ani odrodzenia Disco Polo” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Wczorajsza gwiazda wieczoru Zenek Martyniuk na łęczyckiej scenie rozgrzał publiczność śpiewając hity, które wszyscy znają, lecz nie każdy chce się do tego przyznać.Po koncercie, oprócz rozdawania autografów i pozowania do zdjęć, znalazł również 5 minut dla lokalnych mediów.Był Pan wcześniej w Łęczycy?Nie pamiętam czy byliśmy tu w ostatnich 10 latach. Być może wcześniej tak.Jak Pan ocenia łęczycką publiczność?Super, bardzo fajna publiczność. Praktycznie każdą piosenkę śpiewali razem z nami, po prostu super.Czy zauważył Pan pewien renesans Disco Polo?Nie zauważyliśmy, aby to się odradzało. Co roku gramy mnóstwo koncertów, podróżujemy praktycznie po całej Polsce.

Czyli frekwencja dopisuje?

Frekwencja zawsze dopisuje. Zawsze jest pełno ludzi. Wcześniej, może trochę mniej tej muzyki było w mediach, ale nie zaobserwowaliśmy ani spadku, ani renesansu, odrodzenia.

Szykuje się jakiś hit na Euro 2016?

Nie, nie mieliśmy czasu, aby coś przygotować, mamy mnóstwo koncertów.

Jakie to było uczucie, kiedy mógł Pan usłyszeć swój hit śpiewany w szatni reprezentacji Polski przez Kamila Grosickiego?

Super, bardzo fajne uczucie. Piosenka była wcześniej popularna, bo zdobyła nagrodę publiczności na festiwalu w Ostródzie w roku 2014. Rok później zdobyła nagrodę jako najlepszy teledysk na tym samym festiwalu Disco Polo. Dodatkowo piłkarze rozreklamowali tę piosenkę, śpiewając po wygranym meczu z Irlandią, w szatni i tak stała się mega hitem. Chociaż mamy również inne, fajne piosenki, co można było dzisiaj zauważyć. Ludzie śpiewali zarówno „Przez Twe oczy zielone”, jak i „Przekorny los”, „Pragnienie miłości” i „Życie to są chwile” i tak dalej..

Dziś (wywiad przeprowadzany wczoraj – przyp. red.) jest Dzień Dziecka. Czego życzy Pan solenizantom?

Dobrych wyników w nauce, zdrówka i samych sukcesów.

Dziękujemy za rozmowę.

Dziękuję również. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE