Reklama

Reklama

„Życie nie lubi próżni” – powołano nowego skarbnika miasta

Opublikowano: czw, 11 sie 2016 07:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Odejście Anny Kochańskiej z funkcji skarbnika miasta stało się faktem. Przypomnijmy, że dnia 13 maja br. wpłynęło pismo do Kancelarii Urzędu Miejskiego, w którym Anna Kochańska złożyła rezygnację, a sam okres wypowiedzenia miał trwać do 31 sierpnia.Podczas wczorajszej sesji rady miasta radni głosowali za odwołaniem Anny Kochańskiej, co jak sam przewodniczący Kulesza określił, było przykrym momentem. Niektórzy radni nie wzięli w ogóle udziału w głosowaniu, w wyniku czego rezultat głosowania wyglądał następująco: 11 za, 2 wstrzymanych.

Reklama

Po tym nastąpiły podziękowania ze strony radnych, zastępcy burmistrza Krzysztofa Urbańskiego, a także pozostałych pracowników. Sama była pani skarbnik gorąco podziękowała wszystkim za współpracę, wyrażając jednocześnie nadzieję i wiarę, że jej następczyni doskonale poradzi sobie z zadaniami, z jakimi przyjdzie jej się zmierzyć.

- Życie nie lubi próżni – powiedział przewodniczący Paweł Kulesza, gdzie przedstawił radnym uchwałę mówiącą o połowaniu nowej pani skarbnik: Grażyny Życzkowskiej. 

Zastępca burmistrza Krzysztof Urbański opisał w skrócie postać nowej pani skarbnik, mówiąc, że jest mieszkanką gminy Łęczyca, ukończyła Politechnikę Łódzką i pracowała ponad 25 lat w bankowości. Była również Główną Księgową w Banku Spółdzielczym Ziemi Łęczyckiej przez 5 lat.

- Mamy przekonanie, że pani Grażyna poradzi sobie. Tak jak pani skarbnik (Anna Kochańska – przyp. red.) powiedziała, potrzeba czasu na wdrożenie się, ale myślę, że na to będzie potrzebny krótki okres czasu. Burmistrz Lipiński przez moją osobę rekomenduje panią Grażynę radzie, aby ta podjęła stosowną uchwałę – mówił Krzysztof Urbański.

Ostatecznie wynik głosowania nad powołaniem nowego skarbnika  brzmiał: 5 za i 9 wstrzymanych i tym samym nowym skarbnikiem miasta została pani Grażyna Życzkowska. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.