Reklama

Zza miedzy: Senator Błaszczyk nie wyklucza interwencji ws. kutnowskiej komendy

Opublikowano:
Autor:

Zza miedzy: Senator Błaszczyk nie wyklucza interwencji ws. kutnowskiej komendy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności W zeszłym tygodniu głośno było o policjancie kutnowskiej policji, który chciał pełnić służbę będąc pod znacznym wpływem alkoholu. Zapewne, gdyby nie czujność oficera dyżurnego, młodszy aspirant z komisariatu w Krośniewicach mógłby beztrosko pracować, mając w organizmie niemal 2 promile alkoholu.

To kolejny incydent w ciągu ostatnich lat, gdzie główną rolę odgrywa mundurowy z Kutna. Chcieliśmy porozmawiać z komendantem KPP Kutno, nadkom. Krzysztofem Szymańskim nie tylko o sytuacji sprzed tygodnia, ale także o innych sprawach związanych z komendą. Niestety, jak czytamy w mailu otrzymanym z kutnowskiej policji, komendant nie ma czasu na rozmowy z mediami, a do dyspozycji dziennikarzy jest wyłącznie oficer prasowy KPP Kutno.

To jednak nie wszystko. W międzyczasie incydentami w kutnowskiej policji zainteresował się senator, Przemysław Błaszczyk. Jak mówi, zgłaszają sie do niego zaniepokojeni mieszkańcy powiatu kutnowskiego. Parlamentarzysta zamierza interweniować w KWP Łódź, a jeśli to nie przyniesie rezultatu, nie wyklucza skierowania pisma do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Więcej na ten temat przeczytasz w dzisiejszej Gazecie Lokalnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE