Reklama

Reklama

Bond, Wesele, Psi Patrol... Sprawdź, co jeszcze obejrzysz w Kutnie i Łęczycy [REPERTUAR]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Bond, Wesele, Psi Patrol... Sprawdź, co jeszcze obejrzysz w Kutnie i Łęczycy [REPERTUAR] - Zdjęcie główne

Sprawdź repertuar kin w Kutnie i Łęczycy | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęczyca Przez najbliższe dni miłośnicy filmów na dużym ekranie zdecydowanie nie będą się nudzić. Kina w naszym regionie zapraszają widzów na moc filmowych wrażeń. Wśród propozycji m.in. najnowszy Bond czy kultowy Psi Patrol. Sprawdź pełny repertuar!

Reklama

Kutnowski Dom Kultury

Kino Kutnowskiego Domu Kultury od 8 do 13 października zaprasza na:

14:15 „Wilk na 100%” - Porywająca animowana komedia o tym, że nie warto oceniać wilka po pozorach, a tym bardziej po pazurach! Bo ten kto ma kły nie musi być zły!

16:00 „Fatima” - Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom chrześcijan. Specjalnie skomponowany do filmu utwór śpiewa Andrea Bocelli.

18:10 „Wesele” – Najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego. Historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. Szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna.

20:30 „Nie czas umierać” - James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią…

Bilety na seanse dostępne na stronie internetowej oraz w kasie Kutnowskiego Domu Kultury.

Kino Górnik w Łęczycy

W Kinie Górnik od 8 do 14 października czekają na Was m.in.:

„Rodzinka rządzi” - Bracia Templeton - Tim i jego mały braciszek , Ted - stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest prezesem funduszu hedgingowego.

„Wilk na 100%” - Porywająca animowana komedia o tym, że nie warto oceniać wilka po pozorach, a tym bardziej po pazurach! Bo ten kto ma kły nie musi być zły!

„Psi Patrol. Film” – Film animowany zrealizowany na podstawie popularnego serialu "Psi patrol". To opowieść o bohaterskich pieskach i o chłopcu którzy niosą pomoc potrzebującym.

„Nie czas umierać” – James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią…

„Fatima” – Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom chrześcijan. Specjalnie skomponowany do filmu utwór śpiewa Andrea Bocelli.

„Wesele” – Najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego. Historia miłości tak mocnej, że przekracza granice, nie mieści się w ramach i jest silniejsza od wszelkich barier. Szczere spojrzenie na współczesny świat, a także dramatyczna podróż w przeszłość, która nikomu nie pozostanie obojętna.

„Teściowie” – Szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. To film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel.

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” - Najmro wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko jest szare lub zakazane. Wolność i dobrą zabawę kocha ponad wszystko. Niespodziewanie na jego drodze pojawia się kobieta i szansa na zupełnie nowe życie. Czy zmiana będzie jednak warta poświęceń?

Na stronie internetowej kina znajdziecie godziny projekcji oraz kupicie bilety.

Artykuł pochodzi z portalu kutno.net.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE