Reklama

Reklama

Duży pożar w Łęczycy. Zapalił się samochód i budynek piekarni, akcja strażaków trwała kilka godzin [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęczyca Do niebezpiecznego pożaru doszło we wtorkowe popołudnie w Łęczycy. W ogniu stanął samochód dostawczy oraz elewacja budynku piekarni obok której zaparkowane było auto. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Reklama

We wtorek 16 listopada o godz. 16:31 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu dostawczego. Po przybyciu pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia okazało się, że pali się nie tylko dostawczak, ale też elewacja budynku piekarni. 

- Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu piany ciężkiej na palący się pojazd oraz trzech prądów wody w natarciu i w obronie na palącą się elewację budynku, a także przeszukaniu pomieszczeń budynku w celu wykluczenia ewentualnych osób poszkodowanych. W celu wykluczenia niewidocznych źródeł ognia używano kamery termowizyjnej – informuje asp. Grzegorz Sobiński z KP PSP w Łęczycy.

Akcja gaśnicza zakończyła się o godz. 18:32 i trwała nieco ponad dwie godziny. Zadysponowane na miejsce służby nie stwierdziły obecności żadnych osób poszkodowanych. 

Na miejscu działały dwa zastępy z KP PSP w Łęczycy oraz druhowie z OSP Leźnica Mała i OSP Topola Królewska, łącznie 19 strażaków.

Info: KP PSP w Łęczycy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE