Reklama

Reklama

Biedronka nie otworzy się w jedną z niedziel. To czas dla pracowników

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: fot. archiwum KCI

Biedronka nie otworzy się w jedną z niedziel. To czas dla pracowników - Zdjęcie główne

Kutnowska Biedronka nie otworzy się w jedną z niedziel. To czas dla pracowników | foto fot. archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęczyca Biuro prasowe Biedronki poinformowało o ważnej dacie dla pracowników i klientów sieci marketów. Sklepy, także te w Łęczycy, nie otworzą się w jedną z październikowych niedziel. Kiedy dokładnie i dlaczego? Sprawdzamy poniżej.

Reklama

Biedronka zdecydowała o zamknięciu swoich placówek w niedzielę 31 października. Ten dzień ma pomóc przygotować się pracownikom do wypadającego w poniedziałek święta zmarłych. 

Wiele osób, by odwiedzić groby najbliższych, podróżuje po kraju już w dniach poprzedzających 1 listopada. W tym roku to poniedziałek, więc wzmożonego ruchu można spodziewać się już od piątku 29 października. Wśród podróżujących na groby bliskich są również tysiące pracowników handlu. Biedronka właśnie z myślą o swoich pracownikach nie otworzy w niedzielę 31 października sklepów, które zgodnie z przepisami pracują w niedziele niehandlowe posiadając status placówki pocztowej. 

- W Biedronce rozumiemy, jak istotnym świętem dla Polaków jest Dzień Wszystkich Świętych przypadający 1 listopada. To dzień, który spędzamy z naszymi bliskimi, odwiedzając miejsca spoczynku krewnych i poświęcając czas na chwilę refleksji. Pragnąc, aby każdy z naszych pracowników mógł ze spokojem przygotować się do tego święta, zdecydowaliśmy, że wyjątkowo, w dniu 31 października br. wszystkie sklepy Biedronka będą zamknięte. Mamy nadzieję, że dzięki temu, wszyscy nasi pracownicy będą mogli spokojnie dotrzeć do swoich domów i spędzić ten ważny czas z najbliższymi – mówi Jarosław Sobczyk, członek zarządu i dyrektor personalny w sieci Biedronka. 

Zaznaczmy, że w sobotę 30 października ponad 2200 placówek sieci Biedronka będzie czynnych do godziny 23:00 lub dłużej. Wszystkie markety zostaną ponownie otwarte we wtorek 2 listopada.

Info: Biuro Prasowe Biedronki

 

Artykuł pochodzi z portalu kutno.net.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE