Reklama

Reklama

Ostatnia w tym roku akcja krwiodawstwa w Łęczycy. Łącznie oddano ponad 100 litrów krwi [FOTO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęczyca Za nami ostania z sześciu zaplanowanych na ten rok akcji krwiodawstwa w Łęczycy. W jej trakcie zebrano 17,1 litra krwi, a rezultatem wszystkich są ponad 103 litry tego życiodajnego płynu.

Reklama

Chęć niesienia pomocy na Plac Tadeusza Kościuszki w Łęczycy przyciągnęła 42 osoby, z których po badaniu krew oddało 38 krwiodawców. Jak zawsze wśród nich byli policjanci, pracownicy policji, przedstawiciele klubu HDK PCK „Strażak”, strażnicy miejscy oraz mieszkańcy Łęczycy. Co na temat akcji mówią organizatorzy? 

- Była to już ostatnia z sześciu akcji planowanych na ten rok, które wspólnie zorganizowaliśmy z klubem HDK PCK „Strażak” przy OSP w Łęczycy. Rezultatem tej ostatniej jest ponad 17 litrów oddanej krwi, a wynikiem wszystkich ponad 103 litry, które zasiliły bank Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy już w przyszłym roku do udziału w naszych zbiórkach – mówi st.asp. Mariusz Kowalski z łęczyckiej komendy. 

Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Zbigniew Gruszczyński przekazał na ręce Pana Łukasza Stańczaka podziękowania za wsparcie akcji honorowego krwiodawstwa, które odbyły się na Placu Tadeusza Kościuszki w Łęczycy. 

Organizatorem zbiórki krwi była Komenda Powiatowa Policji w Łęczycy i klub HDK PCK „Strażak”.

Info: KPP w Łęczycy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE