Reklama

Reklama

Spotkanie z Magic Football Academy Łęczyca. "Wyciągnęliśmy wspólnie kilka wniosków"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Łęczyca

Spotkanie z Magic Football Academy Łęczyca. "Wyciągnęliśmy wspólnie kilka wniosków" - Zdjęcie główne

Spotkanie z przedstawicielami Magic Football Academy Łęczyca | foto UM Łęczyca

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęczyca W miniony czwartek (13 kwietnia) w Urzędzie Miejskim w Łęczycy odbyło się spotkanie burmistrza Pawła Kuleszy z przedstawicielami Magic Football Academy Łęczyca – Mariuszem Wdowiakiem i Tomaszem Czajkowskim – podczas którego omawiano zakres współpracy między samorządem a stowarzyszeniem sportowym. 

Reklama

Podczas rozmów poruszono między innymi kwestię obiektów sportowych oraz ich dostępności, aczkolwiek tematem przewodnim było wzajemne zbudowanie dobrych relacji. Zadowolenia z efektu rozmów nie kryje Burmistrz Paweł Kulesza.

– Cieszę się, że doszło do spotkania, które przebiegło w bardzo przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Wyciągnęliśmy wspólnie kilka wniosków, a najważniejszy z nich jest taki, aby w sposób jak najbardziej przystępny umożliwiono dzieciom oraz młodzieży z naszego miasta rozwój fizyczny i pielęgnowanie pasji, jaką jest piłka nożna.

W celu ubogacenia infrastruktury sportowej w Łęczycy pracownicy „Zieleni Miejskiej” wykonują prace nad przystosowaniem boiska treningowego znajdującego się przy Szkole Podstawowej nr 4. W najbliższym czasie zamontowane zostaną piłkochwyty oraz dostosowane podłoże, a zakończenie prac przewidziane jest na maj.

Z kolei w przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie z przedstawicielami środowisk sportowych w celu zoptymalizowania procesu korzystania z obiektów sportowych w naszym mieście.

Info: UM Łęczyca

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy