Reklama

Reklama

Szykują się remonty łęczyckich ulic. Podpisano umowę z wykonawcą

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Szykują się remonty łęczyckich ulic. Podpisano umowę z wykonawcą - Zdjęcie główne

Szykują się remonty łęczyckich ulic. Podpisano umowę z wykonawcą | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęczyca Dwie łęczyckie ulice już wkrótce zyskają nową nawierzchnię. Miasto otrzymało dofinansowanie na ten cel z Rządowego Funduszu Polski Ład.

Reklama

Pod koniec kwietnia burmistrz Paweł Kulesza podpisał umowę z wykonawcą MK STELLA KONRAD MAREK z siedzibą w Kole na realizację zadania pn. „Przebudowa dwóch ulic w Łęczycy”, w ramach którego wymieniona zostanie nawierzchnia ulic i chodników na ul. Dominikańskiej i Związku Walki Zbrojnej. Miasto Łęczyca na ten cel otrzymało dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład.

Inwestycja dotyczy kompleksowej przebudowy dwóch łęczyckich ulic, a termin realizacji przewidziany jest do końca listopada bieżącego roku. Zadowolenia z obrotu spraw nie kryje burmistrz Łęczycy, który wskazuje, że ulice te od dłuższego czasu wymagały remontu.

– Cieszę się, że udaje się zrealizować to zadanie, ponieważ nawierzchnia zarówno ulicy Dominikańskiej, jak i Związku Walki Zbrojnej jest w złym stanie i bez zewnętrznego finansowania byłoby trudno o ich modernizację – mówi Burmistrz – Konsekwentna poprawa infrastruktury w mieście jest bardzo ważna, dlatego jestem zadowolony z faktu, że udaje nam się realizować kolejne, wyznaczone cele.

Wartość inwestycji wynosi 2 498 721,90 zł. Wartość dofinansowania to 2 339 059,60 zł.

Info: UM Łęczyca

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy