Reklama

Reklama

Znani aktorzy odwiedzą Łęczycę. Już niedługo komediowy spektakl w Domu Kultury

Opublikowano: śr, 3 lis 2021 15:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęczyca Dom Kultury w Łęczycy zaprasza na spektakl komediowy „Seks w życiu mężczyzny”. Przed łęczycką publicznością wystąpią Jacek Borkowski oraz Adam Marjański. Sprzedaż biletów już ruszyła.

Reklama

Spektakl odbędzie się już 21 listopada w łęczyckim Domu Kultury. Bilety w cenie 60 i 50 zł do nabycia w sekretariacie DK.

Sztuka napisana przez Jacka Chmielnika przedstawia spotkanie terapeuty. Zadaniem lekarza jest odblokowanie i uzdrowienie swojego klienta w sferze seksu za pomocą niekonwencjonalnych metod. Seks staje się pretekstem do dalszych, głębszych rozmów.

W przedstawieniu dużą rolę odgrywa publiczność. Jest ona włączona do czynnego udziału w spektaklu. Zadaniem aktorów jest odblokowanie widzów i zachęcenie ich do interaktywnego uczestnictwa.

W spektaklu na scenie DK zobaczymy Jacka Borkowskiego – jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, znanego m.in. z seriali „Na dobre i na złe”, „Na wspólnej” i „Klan” oraz Adama Marjańskiego, niezapomnianego Jana Bohatyrowicza z filmu „Nad Niemnem”.

Info: Dom Kultury w Łeczycy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE