Reklama

Akcja "Niechronieni" na terenie gminy Łęczyca

Opublikowano:
Autor:

Akcja "Niechronieni" na terenie gminy Łęczyca - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Policjanci z łęczyckiego Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili działania pod nazwą "Niechronieni", które skupiały się na pieszych i rowerzystach a więc wykroczeniach popełnianych przez i wobec tych uczestników ruchu drogowego.Bilans działań 9 kwietnia 2015 roku to ujawnionych 44 wykroczeń w tym popełnionych przez pieszych - 22, zatrzymanie 4 nietrzeźwych cyklistów. Główne wykroczenia jakie popełniają piesi to przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym i chodzenie niewłaściwą stroną drogi.

Tego dnia mundurowi wyeliminowali z ruchu 4 amatorów jazdy na podwójnym gazie. Przed godziną 7.00 rano na terenie gminy Grabów 35 – latek kierował rowerem mając w organizmie ponad pół promila alkoholu. Czterdzieści minut później na terenie gminy Świnice Warckie kolejny cyklista miał w organizmie 0,22 promila alkoholu.

Na terenie tej samej gminy o godzinie 17:00 mundurowi skontrolowali stan trzeźwości kolejnego rowerzysty, badanie wykazało 1,3 promila alkoholu w organizmie. Niechlubnym rekordzistą tego dnia był mieszkaniec gminy Grabów, który kierował jednośladem mając w organizmie 2,7 promila alkoholu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE