Reklama

Reklama

Akcja szczepień nabiera tempa. W powiecie łęczyckim znów pojawią się szczepieniobusy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Akcja szczepień nabiera tempa. W powiecie łęczyckim znów pojawią się szczepieniobusy  - Zdjęcie główne

W kilku gminach w powiecie łęczyckim pojawią się szczepieniobusy | foto Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień do kilku gmin w powiecie łęczyckim w najbliższych dniach zawitają szczepieniobusy. To akcja mająca przyspieszyć cały proces w miejscach, gdzie poziom wyszczepienia jest najniższy. Gdzie tym razem się pojawią?

Reklama

Szczepieniobusy z personelem medycznym i jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson wyruszyły w trasę po gminach, gdzie jest najmniej osób zaszczepionych i tych, w których mieszkańcom najtrudniej było dotrzeć do punktów szczepień.

- Zasady w punkcie są bardzo proste: wystarczy, że masz już wystawione e-skierowanie. Bez rejestracji i zapisów na konkretną godzinę będziesz mógł skorzystać z jednodawkowej szczepionki firmy Johnson & Johnson – informuje Łódzki Urząd Wojewódzki.

Wiemy już, że taki punkt szczepień pojawi się w powiecie łęczyckim w gminie Góra Św Małgorzaty. Będzie można go spotkać już jutro (26 sierpnia) w godzinach 9:00 – 14:00 na parkingu przy Szkole Podstawowej (99-122 Góra Św Małgorzaty 42).

Innym miejscem w naszym powiecie, do którego przyjedzie szczepieniobus jest gmina Świnice Warckie. Będzie można z niego skorzystać między 13:00 a 17:00 na boisku przy ul. Jana Pawła II 10.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE