Reklama

"Bieg tropem wilczym"

Opublikowano:
Autor:

"Bieg tropem wilczym" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności  Towarzystwo Miłośników Piątku i Okolic zaprasza na „Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Tropem Wilczym”. Bieg odbędzie się 26 lutego o godz. 10 w Parku im. Tadeusza Kościuszki w PiątkuCelem tego ogólnopolskiego wydarzenia jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 -1963.

TMPiO proponuje uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych, bardzo popularną dziś formą aktywności, jaką jest bieganie. Zaproszeni zostają biegacze, a także kibice. Przygotowano dla Was 50 pakietów startowych w cenie 7 zł zawierających: pamiątkowy medal, koszulkę, materiały promocyjne. Najlepsi walczyć będą o cenne nagrody na dystansie 4 km.

Zapisów można dokonywać, do dnia 25 lutego, za pośrednictwem strony biegu : www.tropemwilczym.pl , na adres e-mail: krzys_wojc@interia.pl, bądź telefonicznie pod nr tel. 695104565.

Zgłoszenie możliwe także bezpośrednio przed startem biegu od godz. 9:30, w biurze organizatora. Pierwszeństwo w zakupie pakietów startowych mają osoby, które zgłosiły się do dnia 25 lutego.

Bieg odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE