Reklama

Co z USG w Łęczycy?

Opublikowano:
Autor:

Co z USG w Łęczycy? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Pacjenci łęczyckiego szpitala borykają się z nie lada problemem, który najbardziej doskwiera kobietom w ciąży. Do naszej redakcji zgłosiła się jedna z nich, która od stycznia nie może wykonać badań w Łęczycy.- Czy moglibyście sprawdzić, kiedy w naszym szpitalu będzie można robić badania USG? Zapisy są wstrzymane od stycznia, panie w rejestracji rozkładają ręce i każą dzwonić w przyszłym tygodniu. Doktor, która prowadzi moją ciążę, wypisując skierowanie stwierdziła, że może być problem z wykonaniem badania w Łęczycy, ponieważ szpital nie podpisał z nikim kontraktu, gdyż oferuje za niskie stawki – pisze nasza czytelniczka.

Jak poinformował nas Andrzej Pietruszka, dyrektor szpitala w Łęczycy, problem wynika z tego, że osobie, która dotąd wykonywała badania USG, wygasł certyfikat. Trzeba więc znaleźć osobę, która posiada wymagane uprawnienia.

- To czasochłonny proces, ponieważ to musi być osoba posiadająca odpowiednie kwalifikacje. Na pewno taką osobę zatrudnimy, jednak w tej chwili nie da się wskazać konkretnego terminu, kiedy to nastąpi – mówi Andrzej Pietruszka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE