Reklama

Corning zatrudnia w Strykowie

Opublikowano:
Autor:

Corning zatrudnia w Strykowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, bezpłatny transport do fabryki, dofinansowanie posiłków oraz wysokie standardy bezpieczeństwa – to tylko niektóre z korzyści, jakie oferuje swoim pracownikom firma Corning ze Strykowa. Szukasz stabilnej pracy w produkcji? Sprawdź ogłoszenia Corning na Pracuj.pl lub innych portalach rekrutacyjnych. Światowy gigantCorning to amerykańska firma, która jest liderem rozwiązań optycznych dla przemysłu. Na całym świecie zatrudnia ponad 40 tysięcy osób. Kiedy czytasz ten tekst na swoim smartfonie, dotykasz palcem flagowego produktu Corning – Gorilla Glass, szkła wykorzystywanego obecnie w ponad miliardzie urządzeń. Pracownicy z polskiego oddziału w Strykowie opracowują rozwiązania światłowodowe dla telekomunikacji, dzięki którym ludzie na całym świecie mogą oglądać filmy HD, korzystać z portali społecznościowych czy robić zakupy w sieci.   

Stabilizacja i jasne warunki współpracy

„W Corning w Strykowie pracuje z nami wiele osób, zarówno młodych, jak i starszych, kobiety i mężczyźni. Cenią u nas m.in. to, że zapewniamy im  stabilizację oraz jasne warunki współpracy. Potrafimy docenić zaangażowanie i dobrą pracę, dlatego każdy ma u nas szansę na stałe zatrudnienie bezpośrednio przez Corning. Najlepszym potwierdzeniem tego są osoby, które na stanowiskach produkcyjnych pracują z nami aż ponad 15 lat. To jeden z naszych wyróżników wśród innych pracodawców”. – mówi Marek Gagis, Dyrektor Zakładu.

 

Premie oraz bezpłatny dojazd do pracy

Pracownicy Corning mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, premie miesięczne, dofinansowanie do posiłków, a także inne dodatki. Firma zapewnia też bezpłatny transport dla osób dojeżdżających z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Łęczycy, Ozorkowa, Koluszek, Brzezin, Łowicza, Głowna i Piątku. Zatrudnienie w międzynarodowej firmie to również gwarancja dobrych warunków pracy – Corning kładzie szczególny nacisk na przestrzeganie zasad BHP. „Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo pracowników. Mamy wprowadzone szczegółowe regulacje odnośnie odzieży ochronnej, obsługi maszyn czy przerw w trakcie pracy. Do ich przestrzegania przywiązujemy bardzo dużą wagę” – podkreśla Dyrektor.

 

Szkolenia i szansa na rozwój

Zatrudnienie w amerykańskim przedsiębiorstwie znajdą zarówno doświadczeni operatorzy i monterzy, jak również osoby, które chcą zacząć pracę na produkcji. Każdy nowy pracownik przechodzi szkolenie, które przygotowuje go do wykonywania swoich obowiązków. Pracodawca zapewnia też początkującym osobom odpowiedni program szkolenia i czas na nie wraz ze wsparciem ze strony trenerów i przełożonych tak, aby pracownik mógł wdrożyć się w zadania, poznać firmę oraz współpracowników. W strykowskim zakładzie panuje przyjacielska i otwarta atmosfera. Pracownicy produkcji mogą zgłaszać swoje pomysły na usprawnienie poszczególnych procesów i są nagradzani za dobrą pracę. Dodatkowo, każdy ma szansę na rozwój poprzez zmianę działu czy awans. W Corning jest wiele osób, które zaczynały na produkcji, a teraz pracują w biurze firmy.

 

 

 

Budowa nowego zakładu i więcej miejsc pracy

Firma Corning otworzyła swój pierwszy zakład w Łodzi w 2001 roku, a już po pięciu latach przeniosła się do większego budynku w Strykowie, gdzie znajduje się do tej pory. Aktualnie Corning zatrudnia ponad 2500 osób, głównie pracowników produkcyjnych i inżynierów. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wytwarzane w fabryce produkty, a także docenieniem jakości pracy polskich pracowników, firma zdecydowała się na budowę drugiego zakładu, który będzie ukończony jeszcze w tym roku. „Nowy zakład to więcej miejsc pracy i lepsze warunki dla naszych pracowników. Budujemy nowoczesny zakład, który stanie się komfortowym miejscem pracy dla wielu osób” – podsumowuje Marek Gagis, Dyrektor Zakładu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE