Reklama

Reklama

Czerników zaprasza na "Podniebny tenis stołowy"

Opublikowano: śr, 26 paź 2016 11:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Współpraca grupy „Czerników i Mysłówka razem” oraz Ochotniczej Straży Pożarnej Janowice-Goślub zaowocowała pozyskaniem dofinansowania ze środków Programu Grant na lepszy start współfinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej” na zakup zewnętrznego stołu do tenisa stołowego. Sukcesem jest ponowne zintegrowanie środowiska lokalnego - mieszkańców Czernikowa Mysłówki oraz OSP Janowice-Goślub.

Reklama

Stół do tenisa stołowego, obok sąsiedniej siłowni zewnętrznej (również powstałej z grantu Polcentrum) – usytuowane na terenie Szkoły Podstawowej w Czernikowie, stały się miejscem spotkań rodzin, grup znajomych, młodzieży, dzieci, zorganizowanych wycieczek, które dzięki jego istnieniu dostrzegły nowe możliwości i sposoby spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowań sportowych, zamiłowania do wszelkich form ćwiczeń fizycznych, wzmocnienie kondycji fizycznej, utrwalanie nawyków zdrowego i aktywnego stylu życia. Uprawianie tenisa stołowego okazało się możliwe również na świeżym powietrzu, także w okresie braku możliwości skorzystania ze stołu do tenisa w godzinach popołudniowych i w czasie przerw w działalności szkoły.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.