Reklama

Doktor Pietkiewicz do zwolnienia?

Opublikowano:
Autor:

Doktor Pietkiewicz do zwolnienia? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Postać pełnomocnika burmistrza ds. kontaktów z mediami Jakuba Pietkiewicza ponownie pojawiła się na forum publicznym, a to za sprawą wczorajszego posiedzenia komisji sportu, gdzie przewodniczący komisji Marcin Zasada jasno zasugerował zastępcy burmistrza Andrzejowi Rokickiemu, że to stanowisko w urzędzie jest zbędne. Przypomnijmy, że Jakub Pietkiewicz rozpoczął pracę w magistracie 21 września 2015 roku, a jego zadaniami był kontakt z mediami i szeroko pojęta komunikacja społeczna. Jednak od ponad 3 miesięcy za kontakt z mediami odpowiedzialna jest kierownik Wydziału Promocji, Oświaty, Kultury i Sportu Wioletta Stefaniak, ponieważ pełnomocnik od początku grudnia ubiegłego roku przebywa na zwolnieniu lekarskim. 

Nie przeszkodziło mu to w uzyskaniu w tym czasie stopnia doktora nauk humanistycznych, o czym sam z radością poinformował na swoim profilu facebook’owym dnia 23 lutego br. Natomiast termin jego powrotu do pracy wciąż jest nieznany. 

Tą właśnie sprawą zainteresował się radny Marcin Zasada, który zasugerował zastępcy burmistrza Andrzejowi Rokickiemu, aby pożegnano się z pełnomocnikiem

- Za darmo mogę podpowiedzieć, że można z panem Pietkiewiczem się pożegnać, a należy nawet i zatrudnić w to miejsce osobę, która będzie pracowała, a nie gwiazdorzyła. 

Andrzej Rokicki odpowiedział, że na tę chwilę nie ma takiej możliwości, gdyż Jakub Pietkiewicz wciąż przebywa na zwolnieniu lekarskim, co radny spuentował mówiąc, że z byłą sekretarz miasta Renatą Brygier również pożegnano się podczas jej zwolnienia lekarskiego. 

Jasne deklaracje z ust zastępcy burmistrza dotyczące przyszłości Jakuba Pietkiewicza w urzędzie miasta jednak nie padły.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE