Reklama

Dzieci bawią się na zdewastowanym placu zabaw!

Opublikowano:
Autor:

Dzieci bawią się na zdewastowanym placu zabaw! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności „Jeb.. policję!” „Ch.. ci w du..!” Brzmi odrażająco i bestialsko? Mieszkańcy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki spotykają się z tymi hasłami codziennie. Wulgarne napisy znajdują się na pobliskiej trafostacji, a nawet na obiektach placu zabaw!Graffiti – nowoczesna forma sztuki ukazująca obrazy i rysunki na różnych obiektach. Graffiti – akt wandalizmu, przedstawiający obraźliwe hasła na murach, wojny na słowa toczone pomiędzy kibicami różnych klubów, rasistowskie napisy i symbole. Właśnie z tą drugą definicją na co dzień stykają się łęczyccy rodzice z pociechami. Na placu zabaw!

Choć trudno w to uwierzyć, stacja transformatorowa znajdująca się obok obiektu obskrobana jest w przeróżne, najwulgarniejsze myśli młodych wandali. „Ch.. ci w du..!” „JP100!”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „Je... policję!”

Dzieci bawiące się w piaskownicy czy na huśtawkach od najmłodszego są zapoznawane z bluźnierstwami, gdyż wulgaryzmy znajdują się na samych elementach. Rodzice nie kryją zdenerwowania, ponieważ liczą na to, by ich dzieci dorastały i wychowywały się w godnych warunkach. W sprawie będzie interweniował sam burmistrz.

– Skonsultuję tę sprawę ze Strażą Miejską. Podejmę próby wyjaśnienia tej sytuacji i postaram się, by takowe napisy zniknęły z tego terenu – mówi Krzysztof Lipiński, burmistrz Miasta Łęczyca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE