Reklama

Głos internetu głosem mieszkańców. Łęczycanie walczą o plac zabaw!

Opublikowano:
Autor:

Głos internetu głosem mieszkańców. Łęczycanie walczą o plac zabaw! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Od początku kwietnia trwa akcja na stronie internetowej Nivea, która zbuduje place zabaw w 40 lokalizacjach z największą liczbą oddanych głosów. Głosować można również na miasto i gminę Łęczyca, gminę Grabów oraz gminę Witonia. Wraz z końcem kwietnia zostanie wyłonione pierwsze 20 miast, natomiast wraz z końcem maja drugie 20. Półmetek za nami, natomiast w internecie wrze.Portale społecznościowe już nie pierwszy raz udowadniają siłę przekazu, dlatego też znaczna część mieszkańców Łęczycy zaangażowała się w codzienne przypominanie i ogłaszanie o możliwości oddania głosu. Jednym z wielu łęczycan, którzy codziennie namawiają i charytatywnie działają w akcji, na której mogą skorzystać najmłodsi, jest Krzysiek, który wykazuje się ogromną motywacją i determinacją.

- Spotkaliśmy się z bardzo sympatycznym i optymistycznym zaangażowaniem wielu łęczycan, którzy bezinteresownie, w miarę swoich możliwości starają się pomoc nam na wszystkich frontach propagować całe wydarzenie. Lokalni politycy, radni oraz przedsiębiorcy sponsorują plakaty, banery i ulotki – powiedział w rozmowie z nami. 

Ponieważ głosować można tylko za pośrednictwem internetu, w lokalnej społeczności ruszyła cała machina reklamowa zachęcająca do oddawania głosów na nasze Królewskie miasto. Z czasem akcja zaczęła przenosić się na ulice Łęczycy, gdzie możemy spotkać różnej maści materiały promocyjne - W głośnikach przy Targowicy i w TVBoruta możemy usłyszeć i dostrzec reklamę wydarzenia, a szkoły nakłaniają uczniów i rodziców do głosowania na lekcjach i w domach. Na Facebook-u stworzyliśmy wydarzenie, które zrzesza mieszkańców Łęczycy i przypomina o głosowaniu. Staramy się promować hasło będące sednem całej akcji: "Jeden głos = Jedna minuta = Tysiące uśmiechów na całe lata! – zakończył Krzysztof.

Zatem, drodzy mieszkańcy, również zachęcamy Was do oddawania głosu na nasze miasto. Głosować można raz dziennie na stroniewww.nivea.pl/podworko. Możecie też „polubić” Facebookowy fanpage.

Działajmy z myślą o najmłdoszych mieszkańcach!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE