Reklama

Górnik 1956 Łęczyca w nowych strojach

Opublikowano:
Autor:

Górnik 1956 Łęczyca w nowych strojach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Na boisku piłkarskim liczy się talent i praca zespołowa, a każde podanie piłki może decydować o końcowym zwycięstwie lub porażce. Doskonale wiedzą o tym zawodnicy klubu Górnik 1956 Łęczyca, którzy przygotowując się do kolejnego sezonu trenują już w strojach od nowego partnera – firmy KiK.Intensywne treningi do następnej rundy piłkarze rozpoczęli już w styczniu. Wszystko po to, żeby przygotować się do nadchodzących rozgrywek, które będą trwać od 26 marca.

Podobnie sprawa ma się z najmłodszymi adeptami klubu. Podczas nowego sezonu będą oni mieli okazję zaprezentować się w nowych strojach. Chcąc połączyć pasję do piłki oraz zainteresowanie lokalnymi drużynami firma KiK postanowiła zaangażować się w działania na rzecz klubu Górnik 1956 Łęczyca. Przekazała ona zawodnikom nowe komplety odzieży, tak aby kolejna runda była jeszcze bardziej owocna w zwycięstwa. „Mamy nadzieję, że dzięki nowym strojom ten sezon będzie jeszcze lepszy dla piłkarzy. Życzymy im samych sukcesów i trzymamy kciuki za rozgrywki z rywalami” – mówi Mariusz Kulik z firmy KiK.

Górnik 1956 Łęczyca to klub sportowy, który w tym roku obchodzi swoje 50lecie. Pierwszym trenerem zespołu był  Zbigniew Wątróbski, pierwszym prezesem natomiast inż. Włodzimierz Hucuł - dyrektor administracyjny Przedsiębiorstwa Budowy Kopalń Rud Żelaza w Częstochowie - odcinek w Łęczycy. Od tego czasu przez klub przewijały się setki młodych piłkarzy, którzy silnie zmotywowani rozwijali  swoje  umiejętności, aby podczas meczów dać z siebie wszystko.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE