Reklama

Reklama

Jak wygląda wymarzony plac zabaw? Odpowiadają dzieci!

Opublikowano: pon, 9 maj 2016 13:58
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności - Jest duży i kolorowy. Ma huśtawki i domek na drzewie. Kwiatki rosną. I bawię się na nim z siostrą i Julką - opowiadały dzieci z przedszkoli w Łęczycy.Wszystkie swoje pomysły utrwaliły w pracach, które z uśmiechem na twarzy podziwiali burmistrz Miasta Łęczyca  oraz przedstawiciele firmy De Heus.Wizyty w łęczyckich przedszkolach były efektem konkursu dla dzieci „Mój wymarzony plac zabaw”, w ramach którego dzieci zrealizowały wiele rysunków, wyklejanek i kolaży. Podczas spotkania, maluchy opowiadały o swoich pracach i oczekiwaniach względem placu zabaw, jaki pobuduje firma De Heus w Łęczycy przy ulicy Dworcowej.

Reklama

- Najmłodsi zaskoczyli nas swoją kreatywnością. Stworzyli piękne place zabaw, w których chcieliby się bawić. I już niedługo będą miały taką możliwość, ponieważ weźmiemy pod uwagę prośby dzieci i uwzględnimy je w projekcie placu zabaw, jaki wybudujemy – mówi Ania Olczak, wolontariuszka programu De Heus „Działamy i wspieramy”.

W projekcie placu zabaw uwzględnione zostaną nie tylko preferencje dzieci, ale i rodziców.

W czwartek o godz. 17 na Zamku w Łęczycy, odbędą się konsultacje dla dorosłych, podczas których będą mogli się oni wypowiedzieć co do swoich preferencji, związanych z miejscem zabaw ich dzieci. W konsultacjach, na które serdecznie zapraszamy, wezmą udział przedstawiciele firmy De Heus oraz władz miasta. Podczas nich odbędzie się także wystawa prac dzieci.

- Plac zabaw powstanie już na początku wakacji. Chcemy sprawić dzieciom radość, zapewnić im przyjazne miejsce, w którym będą mogły się bawić i bezpiecznie spędzać czas – mówi Justyna Maniak, wolontariuszka programu De Heus „Działamy i wspieramy”.

W tej chwili trwają prace nad ostatecznym projektem placu, który spełniłby oczekiwania najmłodszych oraz ich rodziców. Nad jego wyglądem czuwają pracownicy

De Heus, dzięki którym plac zabaw zostanie wybudowany. To oni bowiem zgłosili pomysł powstania takiego miejsca, w ramach programu prospołecznego „Działamy i wspieramy”, jaki działa w firmie De Heus, zajmującej się żywieniem zwierząt. Pomysł spotkał się z uznaniem i akceptacją, dlatego dziś mamy możliwość konsultowania wyglądu terenu dla dzieci przy ulicy Dworcowej. W inwestycji partycypował będzie łęczycki samorząd, który przekaże teren i dołoży 30% wartości planowanej inwestycji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.