Reklama

Reklama

Kacper Gałązka laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

Opublikowano: pt, 18 mar 2016 10:10
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W środę 16 marca w auli niebieskiej łódzkiego Paragrafu dyplomy laureatów odebrało 42 uczniów - uczestników Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Prawie stu kolejnych uzyskało tytuł finalisty. W sumie w czterech wojewódzkich konkursach przedmiotowych rywalizowało w tym roku szkolnym 9484 uczniów.- Z niecierpliwością czekałem na ten dzień. To zaszczyt i radość mieć przed sobą aż tylu wspaniałych młodych ludzi, traktujących naukę jak przygodę, a nie przykry obowiązek - powitał uczniów gospodarz uroczystości Łódzki Kurator Oświaty Jan Kamiński.

Reklama

Krzysztof Jurek, dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi, podziękował nauczycielom, którzy tak wspaniale przygotowali uczniów, oraz kuratorowi za zorganizowanie konkursów.

- Przygotowując się do rywalizacji zdobyliście wiedzę, której nikt nigdy wam nie odbierze - pogratulował wszystkim uczestnikom Krzysztof Jurek.
Wiele ciepłych słów uczniowie usłyszeli również od Danuty Zakrzewskiej, dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, Janusza Moosa, dyrektora Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz Jarosława Płuciennika, prorektora Uniwersytetu Łódzkiego.

Laureaci konkursów dostali dyplomy laureata, encyklopedie, atlasy i albumy, a ich nauczyciele listy gratulacyjne. Są jeszcze inne nagrody: laureaci zwolnieni są z części kwietniowego sprawdzianu szóstoklasisty i mają zapewnione miejsca w wybranych przez siebie gimnazjach. Laureatom towarzyszyli ich nauczyciele i rodzice.

Wśród laureatów jest uczeń Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku – Kacper Gałązka z klasy VI b. Uzyskał tytuł LAUREATA za zajęcie IV miejsca w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Matematyki dla uczniów szkól podstawowych w roku szkolnym 2015/2016. 

- Kacprze, gratulujemy Tobie sukcesu matematycznego na tak wysokim poziomie. Uzyskując 90 %  liczby punktów możliwych do otrzymania zostałeś laureatem konkursu na stopniu wojewódzkim i tym samym jesteś zwolniony z pierwszej części kwietniowego sprawdzianu szóstoklasisty. Ponadto jesteśmy zaszczyceni, że jesteś uczniem naszej szkoły. Twój sukces jest także sukcesem naszej placówki - podkreśliła pani dyrektor Krystyna Grabowska.

- Słowa uznania kierujemy także na ręce nauczycielki matematyki - pani Barbary Wasiak oraz rodziców naszego laureata – gratulujemy i dziękujemy. Wszystkim Wam składamy słowa uznania i podziękowania - dodaje pani dyrektor K. Grabowska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.