Reklama

”Kłapouchy znowu gubi ogon”, czyli 90 urodziny Kubusia Puchatka

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W pierwszej połowie października w Filii Nr 4 Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łęczycy odbyły się spotkania z okazji 90. urodzin Kubusia Puchatka.Na urodziny zostali zaproszeni uczniowie klas III ze Szkoły Podstawowej Nr 4 wraz z wychowawcami. Dzieci wysłuchały krótkiej historii o Kubusiu Puchatku, obejrzały książki z serii „Kubuś Puchatek” dostępne w bibliotece. Następnie uczniowie odpowiadali na zagadki dotyczące mieszkańców Stumilowego Lasu i kolorowały postać Kubusia Puchatka. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali małe słodkie co nieco.

Również w spotkaniach z cyklu „Popołudnie w bibliotece” najmłodsi czytelnicy biblioteki uczestniczyli w zajęciach związanych z Kubusiem Puchatkiem. Przygotowano dla nich konkurs plastyczny „Portret Kubusia Puchatka” z nagrodami, czytano opowiadania „Prosiaczek ma katar” i ”Kłapouchy znowu gubi ogon”.

Dzieci układały puzzle i odgadywały zagadki - wszystko związane z jubilatem i mieszkańcami Stumilowego Lasu. Urodziny Kubusia Puchatka odbyły się w miłej i wesołej atmosferze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE