Reklama

Reklama

Komisja rewizyjna sprawdzi wyjazdy służbowe burmistrza

Opublikowano: śr, 9 mar 2016 07:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Wczorajsza sesja rady miasta, oprócz dwukrotnej wizyty funkcjonariuszy, obfitowała również w inne, ciekawe zdarzenia. Przed jej rozpoczęciem przewodniczący Paweł Kulesza w imieniu płci męskiej złożył paniom obecnym na sali życzenia z okazji obchodzonego wczoraj święta. Ponadto radni wręczyli w podarku kwiaty.Następnie, przed przyjęciem porządku obrad, radni głosowali nad trzema wnioskami, gdzie dwa zaakceptowali a jeden odrzucili - odrzucono wniosek radnego Koperkiewicza, w którym wnioskował o wprowadzenie do porządku wyjaśnień na temat pisma z Urzędu Wojewódzkiego w sprawie radnego Czerwińskiego. Tłumaczaczenie brzmiało, że podczas punktu spraw różnych owa sprawa zostanie wyjaśniona. 

Reklama

Radni głosowali nad siedmioma uchwalami, gdzie jedną odrzucono, a która miała być podjęta w sprawie wprowadzenia zmian do budżetu miasta na rok 2016 i była projektem II. Tym samym radni odrzucili przesunięcie kwoty w wysokości 15 tys. zł. na wykonanie zadań bieżących. Resztę uchwał większością głosów przyjęto.

Jedną z podjętych uchwał była ta wprowadzona do porządku obrad, a której celem jest zlecenie komisji rewizyjnej sprawdzenie wyjazdów służbowych burmistrza Krzysztofa Lipińskiego za rok 2015.

Głosami 9 za, 2 wstrzymanymi i 2 przeciw zdecydowano o losie uchwały. Komisja rewizyjna jako finalny termin kontroli wyznaczyła sobie 31 marca 2016 rok. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.