Reklama

Konkurs dla organizacji pozarządowych na dotacje turystyczne

Opublikowano:
Autor:

Konkurs dla organizacji pozarządowych na dotacje turystyczne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Społecznicy mogą już zgłaszać swoje pomysły dotyczące promocji walorów turystycznych i krajoznawczych województwa łódzkiego. W puli konkursowej jest 80 tys. zł.Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił właśnie drugi, otwarty konkurs na realizację zadań z zakresu turystyki i krajoznawstwa skierowany do organizacji pozarządowych. W puli jest 80 tys. zł, a kwota jednorazowej dotacji nie może być większa niż 10 tys. zł.

Jakie imprezy mogą liczyć na dofinansowanie? Wszelkiego rodzaju wydarzenia krajoznawcze, promujące turystykę aktywną, atrakcje regionu, szlaki i produkty turystyczne. Z dofinansowania mogą skorzystać też organizatorzy konkursów i turniejów z wiedzy krajoznawczej o regionie łódzkim, ale także ci, którzy chcą zorganizować wizyty studyjne dla dziennikarzy oraz przedstawicieli branży turystycznej.

Dotacje obejmują m.in. noclegi, wyżywienie, transport, nagrody, usługi przewodników, ubezpieczenie uczestników. Do konkursu można składać oferty, których realizacja odbędzie się pomiędzy 1 maja a 31 grudnia 2017 r.

Oferty należy składać w biurze podawczym lub sekretariacie Departamentu Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego przy al. Piłsudskiego 8 do 19 stycznia 2017 roku.

Zwycięzców poznamy do połowy kwietnia 2017 roku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE