Reklama

Konkurs na stanowisko dyrektora Jednostki Budżetowej „Zieleń Miejska”

Opublikowano:
Autor:

Konkurs na stanowisko dyrektora Jednostki Budżetowej „Zieleń Miejska” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Trwa obecnie konkurs na stanowisko urzędnicze dyrektora w jednostce budżetowej „Zieleń Miejska”, który został ogłoszony w Biuletynie Informacji Publicznej. Poprzednim dyrektorem był Adam Kujawa, który został dyscyplinarnie zwolniony. Przyczyną rozwiązania umowy o pracę nie była jego nieobecność w pracy z powodu choroby, która trwała od 27 stycznia br., lecz efekty audytu, który został przeprowadzony w jednostce.  Obowiązki do czasu wyboru nowego dyrektora pełni Sylwia Doniak.W konkursie mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy spełnią niezbędne wymagania dla kandydatów. Kandydat musi posiadać między innymi: wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: techniczne, rolnicze, ochrona środowiska), 5-letni staż pracy, pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.  Dodatkowymi wymaganiami są: posiadanie prawa jazdy kat. B, znajomość zasad funkcjonowania administracji samorządowej, ogólna znajomość przepisów prawa niezbędnych do realizacji zadań na tym stanowisku. 

Konkurs trwa do 24 sierpnia do godziny 15:30. Aplikacje należy składać do siedziby JB „Zieleń Miejska”, która znajduje się na ulicy M. Konopnickiej 14, III piętro – pokój 51, z dopiskiem „Nabór na stanowisko Dyrektora jednostki budżetowej „Zieleń Miejska” w Łęczycy”. O ważności aplikacji decyduje data wpływu do jednostki.

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zobowiązani będą przedstawić sporządzone na piśmie w punktach (maks. 1 kartka A4) opracowanie dotyczące koncepcji funkcjonowania jednostki budżetowej oraz je omówić.

Więcej informacji o konkursie można uzyskać pod adresem:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE