Reklama

Konkurs plastyczny - "Piłka moją pasją"

Opublikowano:
Autor:

Konkurs plastyczny - "Piłka moją pasją" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Stowarzyszenie MKS Górnik 1956 Łęczyca serdecznie zaprasza dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. "Piłka moją pasją". Konkurs ma charakter indywidualny i jest zaadresowany do dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 12 lat (szkoły podstawowe i szkoły specjalne). Każdy z uczestników może zgłosić 1 pracę w dowolnej technice plastycznej w formacie A3. Prace muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem autora, adresem zamieszkania (lub adresem szkoły), adresem e-mail oraz podanym numerem telefonu.Prace można zgłaszać do 5 grudnia br. w sekretariatach szkół.

Jury będzie oceniać głównie pomysłowość, walory artystyczne, a także zwracać uwagę, czy prace były robione samodzielnie. 

Dla najlepszych prac przewidziana jest Nagroda Główna oraz wyróżnienia I, II i III stopnia w dwóch kategoriach wiekowych: uczniów klas I-III i uczniów klas IV-VI. 

Wręczenie nagród  nastąpi 10 grudnia w hali sportowej Gimnazjum w Łęczycy o godz. 12:00. podczas oficjalnego rozpoczęcia Turnieju Mikołajkowego Piłki Nożnej 2016 o Puchar Burmistrza Miasta Łęczyca.

Dodatkowych informacji o konkursie udziela Agnieszka Gierowska, z którą można skontaktować się telefonicznie: 509 164 366

lub mailowo: [email protected]

Poniżej podajemy także szczegółowy regulamin konkursu, który można pobrać klikając w link. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE