Reklama

Reklama

Łęczyca bogatsza o nowy zakład De Heus

Opublikowano: śr, 16 wrz 2015 12:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności W piątek, 11 września w Łęczycy nastąpiło uroczyste otwarcie ósmego zakładu produkcyjnego De Heus – wytwórni premiksów.Uroczystego otwarcia dokonali właściciele firmy – Co i Koen De Heus, dyrektor generalny firmy – Witold Obidziński oraz dyrektor pionu produkcji – Rafał Kamiński.W uroczystości otwarcia uczestniczyli także: przedstawiciel Ambasady Królestwa Niderlandów w Polsce - Martijn Homan, prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Tomasz Sadzyński, wicestarosta powiatu – Krystyna Pawlak, burmistrz Łęczycy – Krzysztof Lipiński oraz klienci i pracownicy firmy De Heus.

Reklama

Nowo wybudowana fabryka została wyposażona w najnowocześniejsze technologie do produkcji. Wytwórnia znacząco przewyższa standardy europejskie, nie tylko w zakresie technologicznym i jakościowym, ale i tym związanym z bezpieczeństwem i powtarzalnością produkcji, na każdym jej etapie.

- Projekt budowy wytwórni oparliśmy na 3 założeniach: maksymalne bezpieczeństwo produkcji, maksymalna jakość dozowania i mieszania oraz redukcja zanieczyszczeń krzyżowych. To podstawowe wartości wytwórni premiksów. Nadal są dla nas kluczowymi w standaryzacji procesu produkcji – mówi Rafał Kamiński, dyrektor pionu produkcji De Heus.

Podczas otwarcia wytwórni goście zwiedzali nową fabrykę, poznając jej funkcjonowanie. Obejrzeli także pokaz malowania piaskiem historii firmy De Heus oraz wzięli udział w warsztatach rysowania przy użyciu piasku. Uczestniczyli również w quizach wiedzy o De Heus. Osoby z największą liczbą punktów otrzymały vouchery o wartości 1000 zł na rozwiązania żywieniowe i biznesowe De Heus. Na dodatkową uwagę zasługuje jeden ze zwycięzców, który zrezygnował z nagrody, przeznaczając kwotę na cele charytatywne, a dokładnie na Dom Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim.

Fabryka zlokalizowana jest na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pracę w niej znajdzie co najmniej 30 osób. Dołączą oni do zespołu blisko 600 pracowników, których w tej chwili zatrudnia De Heus w Polsce. Najwięcej osób pracuje w Łęczycy. Tutaj znajduje się centrala oraz wszystkie działy, które wspierają sprzedaż i wytwórnie w całym kraju.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.