Reklama

Łęczycanie w szoku – po mieście krąży zboczeniec?!

Opublikowano:
Autor:

Łęczycanie w szoku – po mieście krąży zboczeniec?! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Na łęczyckich ulicach niemal wrze, a mieszkańcy coraz śmielej mówią o swoich obawach związanych z bezpieczeństwem. Wszystko za sprawą podejrzanych osób, które zaczepiają młode osoby i składają im dwuznaczne oferty. Tylko w ciągu ostatnich tygodni doszło do kilkudziesięciu podobnych incydentów.Mieszkańcy królewskiego miasta ostrzegają się wzajemnie za pośrednictwem popularnych portali społecznościowych. Piszą tam o mężczyźnie w średnim wieku, który w różnych częściach miasta zaczepia młodzież. Płeć nie robi mu wielkiej różnicy, a swoje łóżkowe propozycje kieruje zarówno w kierunku chłopców, jak i dziewcząt.Pieniądze za intymne przyjemności- Witam. Na terenie Łęczycy od kilku dni chodzi pan, który zaczepia młode osoby, (zazwyczaj młodych chłopaków/dzieci) i składa zboczone propozycję w zamian za pieniądze. Wczoraj zaczepił mnie z chłopakiem koło stacji PKP, dzisiaj brata koleżanki na rynku. Proszę uważać na dzieci i gdy zaczepi kogoś z was od razu zgłosić to na policję – pisze jedna z użytkowniczek facebooka.Pod wpisem mieszkanki Łęczycy szybko rozgrzała gorąca dyskusja. Okazuje się, że mężczyzna w wieku ok. 50 lat nie poprzestał na kilku podobnych wyskokach. Wielu łęczycan miało wątpliwą przyjemność natknięcia się na mężczyznę, który zapraszał ich do swojego domu ponieważ, jak mówił… „brudzi pościel”.- Proszę uważać na dzieci i gdy zaczepi kogoś z was od razu zgłosić to na policję. Teraz są to tylko głupie propozycje, ale nie wiadomo co człowiekowi strzeli do głowy, strach wychodzić do miasta przez takich ludzi – pisze internautka.- To mężczyzna średniego wzrostu o ciemnej karnacji. Nosi okulary przeciwsłoneczne. Ma około 50 lat – mówi nam pani Daria, która spotkała mężczyznę niedaleko dworca PKP.

Kilku z internatów twierdziło, że sprawą rozochoconego mężczyzny próbowali interesować policję. 

Sami mundurowi dementują jednak te doniesienia.

- W tutejszej komendzie nie wpłynęło w ostatnim czasie żadne zgłoszenie dotyczące tego rodzaju sytuacji – informuje mł. asp. Agata Bierzyńska z KPP Łęczyca.

Co trzeba zatem robić, gdy na ulicy zaczepi nas podejrzany mężczyzna? Według internatów, należy zachować spokój, bowiem oprócz kierowania niemoralnych propozycji, podejrzanie zachowująca się osoba nie jest w żaden sposób agresywna. Ostrożności jednak nigdy za wiele, ponieważ mieszkańcy alarmują o kolejnych, równie poważnych incydentach na łęczyckich ulicach…

Rosjanie zaczepiają młode dziewczyny?

Te informacje brzmią jednak dużo poważniej, i śmiało mogłyby posłużyć jako scenariusz wysokobudżetowego filmu sensacyjnego. Po Łęczycy ma bowiem krążyć czarne BMW X5 na rosyjskich numerach rejestracyjnych. Kierowca auta wykazuje się dużą agresją za kółkiem, a łęczyckie szosy przemierza z ogromną prędkością. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej. Osoba zasiadająca z kółkiem niemieckiego samochodu ma zaczepiać młode dziewczyny. W tym przypadku także zawrzało na internetowych forach.

- Nie tylko BMW, bo i Srebrny mercedes się tu kręci po okolicy ostatnimi czasy. W różnych stronach powiatu takowy widziałam – pisze jedna z internautek.

Z kolei inni pytają - gdzie jest policja i czemu nie reaguje na tak niecodzienne zjawiska?

Mieszkańcy królewskiego miasta zwracają uwagę, że podobnych ekscesów dochodziło niemal równo rok temu. Wówczas po naszym mieście głośno było o Romach, którzy zachowywali się niemal w identyczny sposób, jak kierowca owianego złą sławą BMW.

- W ubiegłym roku był szał cyganów jeżdżących autami na żółtych blachach, zaczepiali dzieci i dziewczyny czyżby powtórka z rozrywki? Towarzystwo odpuściło jak ludzie robili zdjęcia i ostrzegali na facebooku przed nimi, a nawet zwracali uwagę jak kogoś zaczepiali...masakra – pisze pani Magdalena.

Czy wszystkie te incydenty można ze sobą łączyć? Czy mieszkańcy Łęczycy mają powody do obaw? Czy musi dojść do tragedii, by policjanci położyli kres incydentom? Temat będziemy monitorować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE