Reklama

Łęczycanie znowu dali radę – jest rekord zbiórki z 26. Finału WOŚP!

Opublikowano:
Autor:

Łęczycanie znowu dali radę – jest rekord zbiórki z 26. Finału WOŚP! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Po raz 26-ty zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a finał skupił mieszkańców Łęczycy przed ratuszem miejskim. Jednak na światełku do nieba wydarzenie to się nie skończyło, bowiem sztaby miały przed sobą zadanie zliczenia zebranych pieniędzy. Bez zbędnego przedłużania – drodzy Państwo, Łęczyca znowu pobiła rekord!Na terenie miasta działały dwa sztaby – Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej i urzędu miejskiego, których liderkami są panie Bogumiła Sadokierska i Agnieszka Olczyk. Na tę chwilę wiemy, że sztab ZS im. Jadwigi Grodzkiej zebrał ponad 7 tysięcy złotych, natomiast sztab urzędu miejskiego ponad 38 tysięcy złotych.  Matematyka w tym przypadku jest wyjątkowo prosta i przyjemna, bowiem łącznie daje nam to ponad 45 tysięcy złotych!

Żeby zobrazować wynik, warto tutaj napisać, że w ubiegłym roku udało się zebrać ponad 35 tysięcy złotych. Tak, pobiliśmy aż o 10 tysięcy złotych poprzedni rekord. 

Łęczycanie w tym roku okazali się być wyjątkowo szczodrzy, a mróz absolutnie nie przeszkodził, a wręcz przeciwnie – zdopingował mieszkańców. 

Z wyniku, jak i wykonanej pracy cieszy się koordynatorka sztabu ZS im. Jadwigi Grodzkiej pani Bogumiła Sadokierska, która śle podziękowania mieszkańcom i wolontariuszom. 

- Bardzo się cieszę, że zaangażowało się tyle osób. Jestem niezwykle dumna z naszych wolontariuszy, którzy dzielnie zbierali pieniążki, pomimo takiego mrozu. Jestem wdzięczna każdej osobie która przyłączyła się do akcji, począwszy od 1 grosika, a skończywszy na pomocy nagłośnienia imprezy za darmo, a za które odpowiadali chłopaki z DJ DAMIAN. Nie jestem w stanie wymienić całej listy zaangażowanych, ale jest to sukces nas wszystkich! Wielkie gratulacje należą się także Agnieszce Olczyk za pomysłowość, zaangażowanie i nieprzespane noce. W skrócie, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu – powiedziała pani Sadokierska.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE