Reklama

Marzy ci się kariera filmowa? "Pamiętniki z wakacji" i "Dlaczego ja?" czekają!

Opublikowano:
Autor:

Marzy ci się kariera filmowa? "Pamiętniki z wakacji" i "Dlaczego ja?" czekają! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności 29 lipca może być dniem, w którym spełnisz swoje marzenia - tego dnia bowiem w Kutnie odbędzie się casting organizowany przez producenta seriali telewizyjnych, takich jak m.in.: "Na ratunek 112", "Pamiętniki z wakacji", „Dlaczego Ja”, "Detektywi w akcji" czy najnowszy "Rewir".- Jeżeli chcesz spróbować swoich sił na planie filmowym, zobaczyć powstawanie seriali “od kulis”, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, przyjdź na bezpłatny casting - zachęcają organizatorzy.Jakie są wymagania?

Praktycznie nie ma żadnych - producent poszukuje amatorów w każdym wieku, bez względu na aparycję, płeć oraz wiek. Nie jest wymagane również żadne doświadczenie filmowe, więc wszyscy mają równe szanse.

Firmie zależy jednak na nowych twarzach. Z tego powodu do wzięcia udziału w castingu zapraszają osoby, które nigdy nie były na ich castingach lub były ponad dwa lata temu. 

Casting odbędzie się w sobotę, 29 lipca w godzinach od 11:00 do 17:00. Jego dokładna lokalizacja jeszcze nie jest znana. Podamy ją niezwłocznie po takiej informacji od organizatorów. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE