Reklama

Młodzi sportowcy na start!

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności To już 35 Memoriał im. Jerzego Stefana Ponomarenko i Radosława Majewskiego adresowany do utalentowanej sportowo młodzieży szkolne. Choć z dużymi problemami, udało się przygotować kolejne zawody, które już na stałe wpisały się do kalendarza imprez Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Przewinęło się przez nie wiele gwiazd światowego formatu, w tym mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata.

W tym roku, z powodu szczupłych możliwości finansowych, nie udało się zaprosić zawodników z czołówki seniorów, natomiast zaprezentuje się wiele wschodzących gwiazd – reprezentantów Polski juniorów.

W skoku wzwyż wystąpi utalentowana zawodniczka MLKL Płock. To aktualna srebrna medalistka mistrzostw świata. Bardzo silna obsada zapowiada się w skoku w dal mężczyzn oraz w rzutach – podkreśla Mirosław Andrysiak, prezes MKLA Łęczyca.

Warto przypomnieć, że swoje pierwsze kroki stawiał w Łęczycy, jako piętnastoletni młodzik, dwukrotny mistrz olimpijski Tomasz Majewski oraz dwukrotny srebrny medalista olimpijski Piotr Małachowski. Wszystko wskazuje, że ich następcy są wśród gości naszych sobotnich zmagań. Zapraszamy w sobotę wszystkich miłośników królowej sportu do wspólnej zabawy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE