Reklama

Reklama

MMKT Łęczyca z nowym sprzętem!

Opublikowano: śr, 27 kwi 2016 09:11
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Aktualności Miejskie Centrum Tenisowe -MMKT – Łęczyca w dniu dzisiejszym wzbogaciło się o fantastyczny, profesjonalny sprzęt, renomowanych firm niemieckich służący wyposażeniu kortów tenisowych - zgodny z  przepisami Światowej Federacji Tenisowej ( ITF ).Są to stołki sędziowskie wraz z tablicami wizualizacji wyników – szt. 4, słupki aluminiowe wraz z tulejami do montażu – szt. 4, siatki tenisowe wraz z taśmami i podpórkami - szt. 4, linie kortowe PCV wraz z montażem – szt. 4 oraz urządzenia do czyszczenia linii tenisowych.

Reklama

Sprzęt został przekazany dla MMKT – Łęczyca od Łódzkiej Federacji Sportu za pośrednictwem Wojewódzkiego Związku Tenisowego w Łodzi w dowód pozytywnej oceny naszych osiągnięć oraz tworzenia wspaniałych warunków tenisowych w Królewskiej Łęczycy oraz organizacji wielu imprez wojewódzkich i ogólnopolskich dla dzieci i młodzieży mających wysoką rangę i dobrze służących promocji sportu tenisowego, a także promocji miasta, powiatu oraz całej ziemi łódzkiej. Wartość przekazanego sprzętu wynosi ok. 20 000zł, a pieniądze pochodzą z dotacji Urzędu Marszałkowskiego przeznaczonych na dofinansowanie obiektów sportowych na których odbywają się ważne dla województwa, wysokiej rangi imprezy sportowe.

Dzięki uprzejmości i pomocy dyrektora Zieleni Miejskiej – sprzęt w dniu dzisiejszym został przywieziony przez auto firmowe ZM – serdecznie dziękujemy.

Już wkrótce, bo 6 maja rozpocznie się na naszym obiekcie IX Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików (14 lat). Impreza od 6 lat odbywa się pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa oraz Honorowym Patronatem Burmistrza Królewskiej Łęczycy. Posiada rangę Super-Serii, czyli najwyższą z możliwych, które przyznaje Polski Związek Tenisowy i uczestniczy w niej czołówka młodych polskich tenisistów z całego kraju. Turniej trwa 4-5 dni, a bazą hotelową jest Hotel Chrobry w Topoli Królewskiej. Właśnie dziś otrzymany sprzęt cudownie rozwiązuje nasze problemy i pozwoli po zainstalowaniu dostosować nasz obiekt do wysokich wymagań PZT, związanych z organizacją imprez najwyższej rangi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.