Reklama

Moja Mała Ojczyzna - miejsca warte zobaczenia

Opublikowano:
Autor:

Moja Mała Ojczyzna - miejsca warte zobaczenia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Aktualności Zakończył się IX Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Moja Mała Ojczyzna - miejsca warte zobaczenia", który odbył się w ramach projektu „Łęczycka kraina w słowie, legendzie i obiektywie”. W konkursie wzięło udział 75 osób w trzech kategoriach wiekowych. I grupa: klasy IV – VI szkół podstawowych; II grupa: klasy I – III gimnazjum; III grupa: szkoły ponadgimnazjalne.Na konkurs wpłynęło 139 zdjęć. Zadaniem uczestnika było wykonanie, wywołanie i dostarczenie do organizatora konkursu 1 lub 2 zdjęć przedstawiających najbardziej niezwykłe i piękne miejsce warte zobaczenia w najbliższym otoczeniu wraz z krótkim opisem.Więcej zdjęć do zobaczenia tutaj.

Komisja powołana przez organizatora - Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Łęczycy w składzie: przewodniczący - Paweł Pucek – fotograf, Agnieszka Chmielecka – instruktor terapii zajęciowej w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łęczycy, Mirosława Żydek – artysta plastyk oceniła fotografie i opisy do wykonanych zdjęć dostarczone na konkurs fotograficzny.

Nagrody przyznano:

W I grupie:

  1. miejsce: Aleksandra Brygier – SP Nr3 w Łęczycy, Zuzanna Kozajda – SP Nr3 w Łęczycy,
  2. miejsce: Zuzanna Kowalska – SP Nr3 w Łęczycy, Michał Andrzejczak – SP Nr3 w Łęczycy, Julia Kiełbik – SP Nr3 w Łęczycy, Karina Andrzejczak – SP w Leśmierzu,
  3. miejsce: Aleksandra Sala – SP Nr4 w Łęczycy, Maciej Kraszewski – SP Nr3 w Łęczycy, Eryk Duczyński – SP w Witoni
Wyróżnienia: Katarzyna Stańczyk – SP w Topoli Królewskiej, Maciej Filipiak – SP w Topoli Królewskiej, Małgorzata Majda – SP w Topoli Królewskiej, Aleksandra Marciniak – SP w Topoli Królewskiej, Aleksandra Podrzycka – SP Nr4 w Łęczycy, Daria Witkowska – SP Nr3 w Łęczycy, Aleksandra Brygier – SP Nr3 w Łęczycy, Julia Kiełbik – SP Nr3 w Łęczycy, Zuzanna Włodarczyk – SP Nr3 w Łęczycy, Klaudia Kluska – SP w Górze św. Małgorzaty, Angelika Domagała – SP w Leśmierzu, Daria Florczak – SP w Wilczkowicach, Bartosz Cieślarek – SP w Wilczkowicach

W II grupie:

  1. miejsce: Marcin Mikołajczyk – Gimnazjum w Topoli Królewskiej
  2. miejsce: Zuzanna Bawej – Gimnazjum w Witoni
  3. miejsce: Karolina Mikołajczyk – Gimnazjum w Nowym Gaju
Wyróżnienia: Anita Kowalska – Gimnazjum w Witoni

W III grupie:

  1. miejsce: Natalia Cieślak – ZS im. J.Grodzkiej w Łęczycy
  2. miejsce: Justyna Balik – ZSMR w Piątku
  3. miejsce: Natalia Cieślak – ZS im, J.Grodzkiej w Łęczycy
Finaliści i uczestnicy konkursów otrzymali nagrody ufundowane przez organizatora oraz Starostwo Powiatowe w Łęczycy. Dziękujemy dzieciom i młodzieży za uczestnictwo i ciężką pracę jaką włożyli w przygotowanie swoich prac, a nauczycielom i opiekunom za profesjonalne przygotowanie dzieci i młodzieży do konkursów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE